SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe’de taraftarlardan ‘ligden çekilin’ talebi

FUTBOL | 10.02.2020 12:01

Fenerbahçe’de genel kurul üyeleri ve taraftarlar, Alanyaspor maçının ardından yapılan hakem hataları sonrası ‘ligden çekilin’ talebinde bulundu.

Fenerbahçe’de taraftarlardan ‘ligden çekilin’ talebi

Aytemiz Alanyaspor maçından yapılan hakem hataları sonrası Fenerbahçe’de genel kurul üyeleri ve taraftarlar kararlara yoğun tepki göstererek harekete geçti. Bazı kongre üyeleri dilekçelerini kulübe yollayarak takımın ligden çekilmesini talep ettiler. Sarı lacivertli takımın taraftar grubu GFB de bir bildiri yayınlayarak 12 Şubat Çarşamba günü TFF’nin Riva’daki binasına yürüyüş düzenleneceğini açıkladı.

ALİ KOÇ: CAMİAMIZDA BÜYÜK BİR İNFİAL VAR

Başkan Ali Koç, Alanyaspor maçının sonunda sarı lacivertli taraftarların yoğun bir tepki gösterdiklerini dile getirerek, “Alanyaspor maçı sona erdikten sonra bize kısa süre içinde gelen SMS, e mail, SMS’lerin haddi hesabı yok… Camiamızda büyük bir infial var.” açıklamalarında bulunmuştu. 

TUNCAY ŞANLI: LİGDEN ÇEKİLELİM O ZAMAN

Fenerbahçe’nin sembol isimlerinden Tuncay Şanlı da maç sonunda FB TV’de verilen kararlara tepki göstererek, “Fenerbahçe’den bu kadar korkuyorsanız açıklayın açık açık. Ligden çekilelim o zaman. Türk futbolunun temiz olduğundan bahsetmek kesinlikle imkansız…” ifadelerini kullanmıştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya