SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe'den Emre Belözoğlu ve Erol Bulut açıklaması!

FUTBOL | 21.12.2020 15:35

Fenerbahçe, sportif direktör Emre Belözoğlu ve teknik direktör Erol Bulut hakkında çıkan iddialara resmi sitesinden yanıt verdi.

Fenerbahçe'den Emre Belözoğlu ve Erol Bulut açıklaması!

Son dönemde aldığı kötü sonuçlar nedeniyle çalkantılı günler geçiren Fenerbahçe, teknik direktör Erol Bulut ve sportif direktör Emre Belözoğlu hakkında çıkan iddialara resmi siteden yapılan açıklamayla yanıt verdi. 

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: 

"Fenerbahçe Spor Kulübü olarak basında yer alan; öğrenildi, bildirildi, ortaya çıktı gibi ucu açık, kaynağı belirsiz ifadelerle kulübümüz ve takımımız hakkında yazılan birçok sözde bilgiyi, prensip gereği yalanlamadık, dikkate almadık. 

Ancak geldiğimiz noktada Teknik Direktörümüzü hedef alarak başlayan itibarsızlaştırma ve değersizleştirme girişimlerinin devamında şimdi de Sportif Direktörümüzle ilgili doğru olmayan, yıpratmaya yönelik adımların atıldığını görüyoruz. 

Bunun en son örneği bugün Akşam gazetesinde, Şafak Gözmen imzalı olarak yer alan; Sportif Direktörümüz Emre Belözoğlu’nun söylediği iddia edilen: “Beni Bir Allah’ın Kulu Buradan Gönderemez” başlığı ile servis edilen gerçek dışı haberdir. 

Böylesine mesnetsiz bir yalanı gerçekmiş gibi okuyucularına servis eden, antrenmanlarımızı, Fenerbahçe’yi takip eden bir muhabiri dahi olmayan Akşam gazetesinin haber niteliği taşımayan bu içeriğinin dikkate alınmamasını rica ediyoruz." 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya