SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe'den yılın transfer bombası

FUTBOL | 06.04.2020 09:44

Fenerbahçe, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Gökhan Gönül ve Caner Erkin için atağa kalktı. Yönetim, eski yıldızlarını yuvaya döndürmek istiyor.

Fenerbahçe'den yılın transfer bombası

Fenerbahçe, gelecek sezon transferde çizeceği rotayı şimdiden belirliyor. FFP kıskacında olan ve bonservis ödeme konusunda sıkıntılı olan sarı-lacivertliler, sezon sonunda boşta kalacak isimlerle ilgileniyor.

İç tranfserde; Ozan Tufan ve Nabil Dirar ile nikah tazeleyen Kanarya, Tolga Ciğerci ve Hasan Ali Kaldırım ile yola devam etmek istiyor.

Yerli operasyonu yapmayı düşünen Fenerbahçe'de; Nazım Sangare, Mert Hakan Yandaş, Emre Kılınç gibi isimlerin yanında eski dost Gökhan Gönül ve Caner Erkin de yer alıyor.

TRANSFERDE YERLİ AVINA ÇIKIYOR

Transferin gözde ikilisi; Mert Hakan Yandaş ve Emre Kılınç ezeli rakip Galatasaray ile prensipte el sıkıştı. Nazım Sangare için ise başta Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor olmak üzere 4 Büyükler de devrede.

Beşiktaş ile sözleşmeleri sezon sonunda sona erecek Gökhan ve Caner ikilisine; yönetimin kontratlarında indirime gitmelerini istemesi, yıldız oyuncuların ayrılık kartlarını oynamalarına yol açtı.

KANARYA'DA KÜSKÜNLER BARIŞACAK

2015-16 sezonunun ardından yaka değiştiren ikili için yeniden Çubuklu'yu giyme durumları oluştu. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Mauricio Isla ile kontrat yenilenmeyecek. Ailevi nedenlerden ötürü Şilili sağ bek de kalmaya sıcak bakmıyor zaten.

Sezon başından bu yana kangren olan sol bek mevzusunu Hasan Ali ve Caner ile çözmeyi planlayan Fenerbahçe, bu doğrultuda küskünleri de barıştırmak istiyor. Takımdan ayrıldıktan sonra ikilinin Beşiktaş'a transfer olması oldukça tepkiyle karşılanmıştı. Bu sayede taraftar ile iki oyuncunun arasını da düzeltecek olan Kanarya'da sağ ve sol bek pozisyonları güçlendirilmiş olacak.

YUVAYA DÖNÜŞ OPERASYONU

Sezon sonunda emekli olup kulübede yerini alması beklenen Emre Belözoğlu'nun yerine ağabeylik makamının Gökhan Gönül'e emanet edilmesi bekleniyor.

35 yaşındaki oyuncu, kaptan Emre Belözoğlu gibi yuvaya dönüp futbolu Çubuklu ile bırakmak istiyor. Fenerbahçe; iki oyuncuya da TL üzerinden sözleşme önerirken Gökhan ile 1+1, Caner ile de 2+1 yıllık mukavele konusunda anlaşma zemini aranacak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya