SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe'den Kolasinac'a Mesut tarifesi...

FUTBOL | 05.08.2021 14:12

Yönetim, ocak ayında Mesut Özil için uyguladığı taktiğin aynısını 28 yaşındaki Sead Kolasinac transferinde de uygulamaya koydu

Fenerbahçe'den Kolasinac'a Mesut tarifesi...

Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu’nda yaptığı konuşmada ‘fırsat transferleri’ne dikkat çekmişti. Fenerbahçe , en uygun şartlarda yıldızları kadrosuna katmak için aceleci hareket etmiyor. Bunun en güzel örneklerinden biri de Sead Kolasinac... Yönetim, ocak ayında Mesut Özil için uyguladığı taktiğin aynısını 28 yaşındaki savunmacının transferinde de uygulamaya koydu

Maaşı 5.5 milyon Euro

Sarı-lacivertliler aynı yolu Sead Kolasinac’ta izliyor. Boşnak yıldız ile Fenerbahçe, senelik 1.8 milyon Euro maaş konusunda anlaşmaya vardı. Yönetim şimdi Kolasinac ile Arsenal arasındaki tazminat görüşmelerinin bitmesini bekliyor. 28 yaşındaki savunmacının İngiliz ekibiyle 1 yıllık daha sözleşmesi bulunuyor. Kolasinac, senelik 5.5 milyon Euro olan maaşının 1.8 milyon Euro’sunu Fenerbahçe’den alacak. Yıldız futbolcu, kalan 3.7 milyon Euro’luk bölümü Arsenal’den tazminat olarak alıp boşa çıkmak istiyor.

Sabırlı bekleyiş

Kırmızı-Beyazlılar ise 2.5 milyon Euro ödeyerek yolları ayırmak istiyor. Bu nedenle taraflar arasındaki sıkı pazarlık devam ediyor. (Fanatik)

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya