SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçeli Isla’dan ayrılık açıklaması!

FUTBOL | 17.05.2020 18:26

Fenerbahçe’nin Şilili sağ beki Mauricio Isla, ülkesinin basınına konuştu. Tecrübeli sağ bek, Şili’de futbol yaşantısını sürdürmek istediğini belirtti.

Fenerbahçeli Isla’dan ayrılık açıklaması!

Fenerbahçe ile sözleşmesi bu sezon sonunda sona erecek olan Mauricio Isla, Şili basınına konuştu. 31 yaşındaki sağ bek, sözleşmesinin sona ermesiyle beraber Şili’ye dönmek istediğini belirtti.

“ŞİLİ’DEN TEKLİF GELİRSE…”

Fenerbahçe’nin Şilili sağ beki Isla, sözleşmesinin sona eriyor olmasıyla ilgili, “Şili’den bir teklif gelirse, değerlendirmek isterim. Ülkemde oynamak isterim. Çocukluğumdan beri Universidad de Chile taraftarıyım. Ülkemde hiç oynama şansım olmadı. Bu tecrübeyi yaşamak istiyorum. Fenerbahçe’deki sözleşmem bitiyor. Normalde 20 Mayıs’ta bitiyordu. Ancak koronavirüs nedeniyle uzadı. Şuanda da ne olacak bilmiyoruz. Kimse bize bir açıklamada bulunmadı. Bir belirsizlik var.” ifadelerini kullandı.

“BİZE KİMSE BİR ŞEY SÖYLEMEDİ”

Maaş almada zorluklar çektiğini söyleyen tecrübeli sağ bek, “Şu anda sadece bekliyoruz. Ödeme konusunda bize kimse bir şey söylemedi. Başkanımız veya kaptanımız bize bir açıklama yapmadı. Maaşlar yüzde 30 veya yüzde 50 oranında düşecek denmedi. Bize bir ödeme olacak mı? Onu da bilmiyoruz. Hiçbir açıklama yok, sadece izliyoruz.” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya