SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçeli Max Kruse’den ayrılık sinyali!

FUTBOL | 12.05.2020 18:00

Fenerbahçe’nin Alman yıldızı Max Kruse, ülkesinin basına açıklamalarda bulundu. Kruse, tekrar ülkesinde oynamanın hayalini kurduğunu belirtti.

Fenerbahçeli Max Kruse’den ayrılık sinyali!

Fenerbahçe’nin Alman yıldızı Max Kruse, ülkesinin basına açıklamalarda bulundu. Kruse, tekrar ülkesinde oynamanın hayalini kurduğunu söyledi. 

“ALMANYA BENİM EVİM”

Koronavirüs sürecini değerlendirerek sözlerine başlayan Alman yıldız, “Koronavirüs nedeniyle maaşlar ne olacak bilemiyoruz. Kulüpler maaşları ödeyebilecek mi?  Ya da oyuncu gönderimleri nasıl olacak bilemiyorum, bir fikrim yok. Şu an için gelecek yılda buradayım gibi gözüküyor. Almanya'yı özlediğimi ve içimde bir parçanın eksik olduğunu hissettim. Almanya benim evim ve yeniden orada oynayabilmeyi istiyorum.” ifadelerini kullandı.

“KULÜP İSTANBUL DIŞINA ÇIKMAMIZI İSTEMİYOR”

Kruse; Fenerbahçe'nin İstanbul'dan çıkmalarına şu anda izin vermediğini söyleyerek, "Önümüzdeki günlerde kulüp İstanbul dışına çıkmamızı istemiyor. Türkiye dış uçuşları zaten kapattı. Şu anda burada kalarak en iyisini yapmaya çalışacağız. Kısa bir süre daha fizik tedavim kaldı, ama daha tam yapamadık. Şu anda olağanüstü zamanlardayız, anlayışlı olmalıyız." açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya