SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Fenerbahçeli yönetici Metin Sipahioğlu'ndan camiaya çağrı: Destek verin!

FUTBOL | 26.12.2020 13:04

Fenerbahçeli yönetici Metin Sipahioğlu, Fenerbahçe TV'de Gündem Özel programına konuk olurken; çok önemli açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçeli yönetici Metin Sipahioğlu'ndan camiaya çağrı: Destek verin!

Fenerbahçe yöneticisi Metin Sipahioğlu, kulübün televizyon kanalında açıklamalarda bulundu. Sipahioğlu'nun sözlerinden satır başları şu şekilde:

"Fenerbahçe hepimizin, milyonların ortak tutkusu. Hepimiz aynı gemideyiz. Bu camiada ekipler değişir ama hedefler aynıdır. İçinde bulunduğumuz süreçte sorumluluk alıp tespitler yaparak bazı şeyleri kamuoyuyla paylaşmak zorundayız. 3 Temmuz günlerinde o hain örgütün operasyonlarına karşı dik durduk, kolay değil. O örgütün önünde dimdik durabilecek, bırakın Türkiye'yi dünyada başka bir kulüp olduğunu düşünmüyorum."

"O günlerde sosyal medya olsaydı...''

"Rakibimiz dört sezon üst üste şampiyon olmuştu ancak o yıllarda şampiyonlukların nasıl geldiği biliniyor. Sonrasında yönetimimiz birçok oyuncuyu kadrosuna kattı, camiamız sakin kaldı ve 2000-01 sezonunu şampiyon tamamladı. O sezon bazı enteresan şeyler vardı. Takım kazansa da kaybetse de tribüne çağırılırdı. Son 6 şampiyonluğumuzun da 3'ü çok inişli çıkışlı sezonlardı. Geriden gelip kazandık, takımımızın performansını ve motivasyonunu artırıcı şeyler yaparak kazandık. 2001, 2004 ve 2011 şampiyonluklarında sosyal medya yoktu. Şimdi sosyal medya hayatımızı ele geçirmiş durumda. Artık yeni dünya böyle. Araştırmalara göre insanlar sosyal medya platformlarında karşıt görüş belirtmeyi tercih ediyor. Belki de o günlerde sosyal medya olsaydı böyle geçmeyebilirdi."

“Taraftarlardan tek ricamız, seferberlik ilan edelim''

“Biz eleştirilere çok açığız. Herkes bizi eleştirebilir. Algı saldırılarına da hazırız. Biz bunların hepsine göğüs gereriz."

“Bu kirli düzenle sonuna kadar mücadele edeceğiz”

“Buranın tek sahibi taraftarlardır, bunu biliyoruz. 7'den 70'e görüşleri ne olursa olsun tüm Fenerbahçelileri kapsayan bir anlayışa sahip olmaya çalışıyoruz. Kimseyi ötekileştirmedik. 2,5 senede kimse bunu yaşamadı. Biz Fenerbahçe için burada olduğumuzu bilerek yaşıyoruz."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya