SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Daum'dan Kruse'ye övgü!

FUTBOL | 12.10.2019 16:56

Daum'dan Kruse'ye övgü!

Fenerbahçe’nin eski çalıştırıcısı Cristoph Daum, Fenerbahçe’nin yeni transferi Max Kruse hakkında konuştu.
Ülkemizde Fenerbahçe, Beşiktaş ve Bursaspor’u çalıştıran Alman teknik adam, ayrıca Türkiye’deki teknik direktör sorunları ile ilgili açıklamalar yaptı.

‘KRUSE’Yİ HER TEKNİK ADAM KADROSUNDA İSTER’

Max Kruse’nin hakkında yorum yapan Daum, Alman futbolcunun yetenekleri ile ilgili takımda isteyebileceğiniz en doğru karakterlerden biri yorumunda bulundu.
Futbolcudan ne istenirse onun için elinden geleni yapacağını dile getiren Daum, onun gibi bir oyuncuya sahip olan teknik direktörün kendini daha kuvvetli hissedeceğini belirtti.

‘KRUSE YAPTIĞI İŞE SAYGI GÖSTERİYOR’

Galatasaray maçında Max Kruse İstiklal Marşı okumuş ardından ülkede gündeme oturmuştu.
Kimi futbolcular ve yorumcular Kruse’nin bu davranışını şov olarak görürken kimileri de yaptığı işe ve yaşadığı şehre, ülkeye saygı olarak nitelendirmişti.

Bu yorumların ardından Max Kruse’den açıklama gelmişti.
Yaptığı açıklamada yaptığı işe saygısından dolayı İstiklal Marşı’nı ezberlediğini ve amacının şov yapmak olmadığını belirtmişti.
Bu konu ile ilgili soru alan tecrübeli isim Daum, Kruse bu davranışı ile taraftarlara burada olduğunu belirtmiş ve onlar gibi yaşadığını göstermek istemiş yorumunda bulundu.
Kruse’nin yaptığı bu davranıştan Türkiye’ye çabucak alıştığını anladığı vurgusunu yapan Cristoph Daum, bir yabancı oyuncu gittiği ülkenin marşını okuyorsa sembolik bir hareket yapıyordur diye ekledi.

DAUM: TÜRKİYE’DE TEKNİK ADAMLARA SABIR YOK
Alman teknik adam Critoph Daum Türk futbolundaki en önemli sorunun sabırsızlık olduğunu dile getirdi.
Teknik adamların görevine erken son verilmesinin genç oyuncuların geleceklerini de kötü etkilediğini söyleyen Daum, genç oyuncuların gelişmesi için sabır gösterilmediğini aktardı.
Böyle olduğu zaman da teknik adamların tecrübeli isimlere yöneldiğini belirterek sözlerini noktaladı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya