SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

VİDEO | Fenerbahçe'nin Mohikan lansmanında eğlence tavan yaptı!

FUTBOL | 28.10.2020 09:54

Fenerbahçe'nin resmi taraftar uygulaması Mohikan'ın lansmanında İlker Ayrık, Emre Belözoğlu, Luciano, Samet Güzel ve Bülent Serttaş arasında yaşananlar geceyi eğlenceli kıldı.

VİDEO | Fenerbahçe'nin Mohikan lansmanında eğlence tavan yaptı!

Fenerbahçe, resmi taraftar uygulaması olan Mohikan'ın lansmanında eğlenceli anlar yaşandı. Sarı-lacivertlilerin 1 numarası Ali Koç, yönetim kurulu üyeleri, sportif direktör Emre Belözoğlu ve sanat dünyasının önemli isimleri törende hazır bulundu.

Covid-19 tedbirleri kapsamında Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda gerçekleştirilen lansmanın sunuculuğunu İlker Ayrık üstlenirken Volkan Demirel, Eda Erdem Dündar ve Melih Mahmutoğlu, Emre Sakçı, Fabio Luciano ve Luigi Datome organizasyona online olarak katıldı...

MOHİKAN LANSMANINDA EĞLENCE TAVAN YAPTI

Lansmanda; Mohikan hakkında biligiler verilirken eğlenceli anlar da yaşandı... Fenerbahçeli taraftarların gönlünde taht kurmuş isimlerden birisi olan Luigi Datome ile sohbet edildiği sırada İlker Ayrık; İtalyancasına güvendiği Emre Belözoğlu'nu sahneye davet etti...

Ayrık, şu sorulardan birisini İtalyanca sorabilir misin dediğinde; şöyle bir karta bakan Belözoğlu, "Benim İtalyanca patlıyormuş" karşılığını vermesi gülüşmelere neden oldu.

İLKER AYRIK, EMRE BELÖZOĞLU'NU SAHNEYE DAVET ETTİ

Tam soruyu soracakken Fenerbahçe'nin eski yıldızlarından Fabio Luciano'nun ekrana gelmesi başka bir sıkıntıyı gün yüzüne çıkardı... Ekranda Sambacı'yı gören İlker Ayrık-Emre Belözoğlu-Nejat İşler üçlüsü; bir an şaşırsalar da kaptan sorumluluk alıp olayı toparlamaya çalıştı... Ancak başarılı olamadı...

Kendisine yöneltilmeye çalışan soruları anlamayıp aynı zamanda cevaplayamayan Fabio Luciano, sonunda "Neredesin Samet? Nerdesin?" şeklinde feryat etti. Bu anlar, salondakiler tarafından kahkahalarla karşılandı.

FABIO LUCIANO'DAN "SAMET NEREDESİN" SERZENİŞİ

Hem Luciano'nun hem de İlker-Emre-Nejat üçlüsünün imdat çığlıklarına yetişen Samet Güzel, gördüğü görmediği herkese selam göndererek konuşmasına başladı. Sahnedeki üç isimden İlker Ayrık ve Nejat İşler için methiyeler düzen sarı-lacivertlilerin eski tercümanı, kaptanı atladı.

Emre Belözoğlu'nun da orada olduğunu geç de olsa fark eden Samet Güzel, görüntünün küçük olmasından şikayet edip başarılı futbol adamından özür diledi. Belözoğlu'nun "Boy küçük ya ben normal karşılıyorum" cevabı bir kez daha gülüşmelere sebep oldu.

BÜLENT SERTTAŞ, VOLKAN DEMİREL'E ŞARKI OKUDU

Fenerbahçe'nin bayrak isimlerinden birisi olan Volkan Demirel de lansmana online katılanlardan biriydi. İlker Ayrık, çiçeği burnunda teknik direktörün 39. yaş gününü kutlarken görüşme sırasında sahnede olan sanatçı dostu Bülent Serttaş'tan Demirel için bir şarkı isteğinde bulundu.

Serttaş da; gönül verdiği renkler için yazdığı bestesini başarılı futbol adamı için okudu... Şarkı; salondaki katılımcılar tarafından tempo tutularak hep bir ağızdan söylendi. Eğlencenin tavan yaptığı geceden öne çıkan anları sizler için kısaca derledik... İyi seyirler...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya