SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe'nin Pelkas transferi hakkında flaş yorum!

FUTBOL | 07.10.2020 19:40

Alexis Alexiou, Fenerbahçe'nin Dimitrios Pelkas transferini değerlendirdi.

Fenerbahçe'nin Pelkas transferi hakkında flaş yorum!

PAOK'un efsanevi isimlerinden Alexis Alexiou, Yunanistan'da yayın yapan Metropolis FM adlı radyo kanalında Fenerbahçe'nin Dimitrios Pelkas transferini değerlendirdi. 27 yaşındaki futbolcunun Sarı Lacivertliler'e gelişinde teknik direktör Erol Bulut'un önemine dikkat çeken 57 yaşındaki eski futbolcu konuyla ilgili olarak şunları kaydetti:

"Futbolda almak da var satmak da. Bu transferden ötürü hem Pelkas hem de PAOK mutlu. İki taraf için de pozitif bir sonuç olduğunu düşünüyorum. Pelkas kendisini geliştirdi ve PAOK'ta önemli bir oyuncuya dönüştü. Ortam değişimi kendisine iyi gelecektir. Çünkü Yunanistan'da Yunan futbolcular üzerindeki baskı yabancılara göre daha fazla olur.

Pelkas için Fenerbahçe'de iklimin değişeceğine inanıyorum. Yine sıkı çalışmak zorunda. Futbol için iyi bir yaşta. Oyunun tadını çıkarmalı. Erol Bulut, Pelkas'a formayı verecektir. Zaten kendisi Yunanca biliyor ki Pelkas da bunun avantajını kullanarak iyi bir uyum sürecinin ardından formayı hemen alacaktır. Yunanistan'daki gerçekler, Türkiye'den pek farklı sayılmaz."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya