SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçeli efsane Kanarya'nın yeni hocasını açıkladı: Erol Bulut

FUTBOL | 12.06.2020 17:33

Fenerbahçe'nin efsane isimlerinden birisi olan Semih Yuvakuran, sarı-lacivertlilerin yeni sezondaki teknik direktektörünün Erol Bulut olacağını açıkladı.

Fenerbahçeli efsane Kanarya'nın yeni hocasını açıkladı: Erol Bulut

Fenerbahçe'nin eski efsanelerinden birisi olan Semih Yuvakuran, sarı-lacivertlilerin gündemini masaya yatırdı. Aktif futbol yaşantısına Çubuklu ile veda eden 56 yaşındaki futbol adamı, Kanarya'yı yeni sezonda kimin çalıştıracağından, TFF Başkanı Nihat Özdemir'in yaptığı açıklamalara dair birçok konuyu değerlendirdi.

Radyospor'un konuğu olan Yuvakuran, Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünün Erol Bulut olacağını açıkladı. Alanyaspor ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek başarılı çalıştırıcının sarı-lacivertlilerin başına geçeceğinden oldukça emin... Semih Yuvakuran, "Erol Bulut hala açıklamadı ama bence sezon sonu bekleniyor. Bu iş %80 bitti.

Ben, Erol Bulut ile Fenerbahçe'nin anlaştığına dair duyumlar aldım. Alanyaspor'un Fenerbahçe ile kupada karşılaşma ihtimali var. Hem kulüp hem de Erol Bulut yanlış anlaşılmaya meydan vermemek adına bu birlikteliği açıklamak istemiyor. Kupadan iki takımdan birisi elensin anında Erol Bulut açıklanır.

Erol Bulut camiaya hayırlı olsun. Çalışan, araştıran bir isim... Tüm camianın hocaya sahip çıkması gerek. Erol Bulut, Abdullah Avcı'nın yanından ayrıldıktan sonra nereye gittiyse başarılı oldu. Fenerbahçe'de de iyi bir performans sergileyecektir" ifadelerini kullandı.

Nihat Özdemir ile Fenerbahçe arasında yaşanan demeç savaşlarına da değinen Yuvakuran, 'Son 9 yıldır şike yapılmıyor' sözlerinden dolayı TFF Başkanı'nın özür dilemesi gerektiğini savundu.

56 yaşındaki futbol adamı, "Fenerbahçe'de yıllarca ikinci başkanlık yaptı. Kulübü savunması gerekirken polemiklere girmeye başladı. Millete yaranmak için bu yola girmemeliydi. Bu tür şeylere hiç gerek yoktu" diye konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya