SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Trezeguet transferinde Galatasaray öne geçti!

FUTBOL | 23.07.2020 17:06

Gündem-i Galatasaray programında Nevzat Dindar, Trezeguet yarışına ve Sinan Gümüş dedikodularına açıklık getirdi!

Trezeguet transferinde Galatasaray öne geçti!

Asist Analiz ekranlarında yayınlanan Gündem-i Galatasaray programında Neslihan Ablay’ın sorularını yanıtlayan Nevzat Dindar; sarı-kırmızılı camia hakkında çarpıcı bilgiler paylaştı.

Nevzat Dindar, programda Trezeguet ve Sinan Gümüş hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu.

“Mısırlı oyuncu için Galatasaray ve Fenerbahçe devrede”

Galatasaray’a sıcak bakan Trezeguet’yi Fenerbahçe’nin istediğini ifade eden Nevzat Dindar, “Diagne’nin dönme olasılığı belirince, onun anlaşabildiği bir oyuncuyu getirelim, dendi. Trezeguet çok iyi bir oyuncu… Fenerbahçe de istiyor; Galatasaray da istiyor. Galatasaray işi kovalıyor, oyuncu da Galatasaray’a sıcak bakıyor” dedi.

“Sonra Galatasaray’a gol, demesinler!”

Sinan Gümüş haberlerine şaşırdığını söyleyen Galatasaray muhabiri, “Sinan Gümüş haberlerine şaşırdım. Ne oldu da Sinan Gümüş bu kadar değerli hale geldi? Genoa’da oynamamış, Antalyaspor’da 2 maç oynadı diye mi? Bu transfer vizyonsuzluğunu gösterir. Fenerbahçe ve Trabzonspor ile görüşüp anlaştığı iddia edilen Sinan Gümüş’ü önce Galatasaray ile ilişkilendirip daha sonra da Fenerbahçe alınca; ‘Galatasaray’a gol” şeklinde haberleri görürsek şaşırmayalım. Bu bizim alışık olduğumuz taktiklerden bir tanesi…” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya