SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe'ye Pedro transferinde koronavirüs kolaylığı

FUTBOL | 04.05.2020 15:34

Chelsea ile sözleşmesi haziranda sona erecek olan Pedro, İtalya ve İspanya'dan talipleri olmasına rağmen; koronavirüs nedeniyle seçimini Fenerbahçe'den yana yaptı.

1 Koronavirüs nedeniyle Süper Lig'e verilen arada transfere yoğunlaşan Fenerbahçe, teknik direktör arayışlarını kapsamında Manuel Pellegrini ile flört halinde. Dünyaca ünlü teknik adamı Çubuklu'nun başına geçirmek için ikna çabalarını artıran sarı-lacivertliler, her ihtimale karşı Nenad Bjelica'yı da hazırda tutuyor.

Koronavirüs nedeniyle Süper Lig'e verilen arada transfere yoğunlaşan Fenerbahçe, teknik direktör arayışlarını kapsamında Manuel Pellegrini ile flört halinde. Dünyaca ünlü teknik adamı Çubuklu'nun başına geçirmek için ikna çabalarını artıran sarı-lacivertliler, her ihtimale karşı Nenad Bjelica'yı da hazırda tutuyor.

2 Hırvat teknik adamla anlaşmaya varan yönetim, Pellegrini'den gelecek habere göre adım atacak. Fenerbahçe'ye sıcak bakan Şilili teknik adam, Kanarya'ya yeşil ışık yakmakla kalmadı, teklifi kabul etti. Bütçe sorunu çözülürse; 69 yaşındaki hoca, sarı-lacivertlilerin yeni teknik direktörü olacak. Anlaşma sağlanmazsa; Fenerbahçe'de Nenad Bjelica dönemi başlayacak.

Hırvat teknik adamla anlaşmaya varan yönetim, Pellegrini'den gelecek habere göre adım atacak. Fenerbahçe'ye sıcak bakan Şilili teknik adam, Kanarya'ya yeşil ışık yakmakla kalmadı, teklifi kabul etti. Bütçe sorunu çözülürse; 69 yaşındaki hoca, sarı-lacivertlilerin yeni teknik direktörü olacak. Anlaşma sağlanmazsa; Fenerbahçe'de Nenad Bjelica dönemi başlayacak.

3 Stoper, sağ ve sol beke transfer arayışlarına giren Fenerbahçe, bu sezon transfer edilen Garry Rodrigues ve Deniz Türüç gibi isimlerden bir türlü beklenen katkıyı alamadı. Hücum bölgesini güçlendirmek isteyen Kanarya, sezon sonunda sözleşmesi bitecek yıldız isimleri markaj altına aldı.

Stoper, sağ ve sol beke transfer arayışlarına giren Fenerbahçe, bu sezon transfer edilen Garry Rodrigues ve Deniz Türüç gibi isimlerden bir türlü beklenen katkıyı alamadı. Hücum bölgesini güçlendirmek isteyen Kanarya, sezon sonunda sözleşmesi bitecek yıldız isimleri markaj altına aldı.

4 Yaz transfer döneminde adından sıkça söz ettirmesi beklenen Pedro'yu listeye alan Fenerbahçe, menajer aracılığıyla bir nabız yokladı. Chelsea'den ayrılmasına kesin gözüyle bakılan 32 yaşındaki oyuncunun İtalya ve İspanya'dan da talipleri var. Roma, Milan, ve Real Betis'in de ilgilendiği İspanyol forvet, birçok takımdan teklif aldığını ancak geleceği hakkında henüz bir karar vermediğini açıkladı.

Yaz transfer döneminde adından sıkça söz ettirmesi beklenen Pedro'yu listeye alan Fenerbahçe, menajer aracılığıyla bir nabız yokladı. Chelsea'den ayrılmasına kesin gözüyle bakılan 32 yaşındaki oyuncunun İtalya ve İspanya'dan da talipleri var. Roma, Milan, ve Real Betis'in de ilgilendiği İspanyol forvet, birçok takımdan teklif aldığını ancak geleceği hakkında henüz bir karar vermediğini açıkladı.

5 El Larguero'ya açıklamalarda bulunan Pedro, kulübü Chelsea ile henüz masaya oturmadıklarını, önceliğin Maviler olduğunu söyledi. Londra ekibiyle görüştükten sonra geleceği hakkında karar vereceğini belirten Matador, "Chelsea'nin teklifine bakıp ona göre bir karar vereceğim. Haziran ayına kadar buradayım. Sonrası için bekleyip göreceğiz" ifadelerini kullandı.

El Larguero'ya açıklamalarda bulunan Pedro, kulübü Chelsea ile henüz masaya oturmadıklarını, önceliğin Maviler olduğunu söyledi. Londra ekibiyle görüştükten sonra geleceği hakkında karar vereceğini belirten Matador, "Chelsea'nin teklifine bakıp ona göre bir karar vereceğim. Haziran ayına kadar buradayım. Sonrası için bekleyip göreceğiz" ifadelerini kullandı.

6 Birçok takımın göz hapsinde olduğunun itirafında bulunan yıldız oyuncu, "Koronavirüs her şeyi değiştirdi. Nerede futbol yaşantıma devam edeceğimi bilmiyorum. Menajerim, birçok takımın beni isyediğini söyledi. Burada kontratım bittikten sonra gelen teklifleri değerlendireceğim" şeklinde konuştu.

Birçok takımın göz hapsinde olduğunun itirafında bulunan yıldız oyuncu, "Koronavirüs her şeyi değiştirdi. Nerede futbol yaşantıma devam edeceğimi bilmiyorum. Menajerim, birçok takımın beni isyediğini söyledi. Burada kontratım bittikten sonra gelen teklifleri değerlendireceğim" şeklinde konuştu.

7 Çin'de baş gösteren ve tğm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs Avrupa'da; İtalya, İspanya ve Fransa derin yaralar açtı. Fransa Ligue 1'de şampiyonunu ilan ederken İtalya ve İspanya'da da meşin yuvarlağın dönmeyeceği tahmin ediliyor.

Çin'de baş gösteren ve tğm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs Avrupa'da; İtalya, İspanya ve Fransa derin yaralar açtı. Fransa Ligue 1'de şampiyonunu ilan ederken İtalya ve İspanya'da da meşin yuvarlağın dönmeyeceği tahmin ediliyor.

8 İtalya ve İspanya'daki ölü sayısı ve vaka sayısının fazlalığı Pedro'nun Türkiye tercihini düşünmesine yol açtı. İspanyol basını, yıldız oyuncunun koronavirüs nedeniyle Fenerbahçe'yi tercih edebileceğini iddia etti. Manuel Pellegrini'yi ikna çabalarını sıklaştıran Kanarya'nın Pedro transferini ikna için kullanacağı öne sürüldü.

İtalya ve İspanya'daki ölü sayısı ve vaka sayısının fazlalığı Pedro'nun Türkiye tercihini düşünmesine yol açtı. İspanyol basını, yıldız oyuncunun koronavirüs nedeniyle Fenerbahçe'yi tercih edebileceğini iddia etti. Manuel Pellegrini'yi ikna çabalarını sıklaştıran Kanarya'nın Pedro transferini ikna için kullanacağı öne sürüldü.

9 Yarışmacı bir teknik adam olan ve bu yolda yapılacak transferlerin şampiyonlupa giden yolda önemli adımlar olduğunu iddia eden Pellegrini'nin İspanyol forvet ve diğer yıldızların transferlerinde önemli rol oynaması bekleniyor.

Yarışmacı bir teknik adam olan ve bu yolda yapılacak transferlerin şampiyonlupa giden yolda önemli adımlar olduğunu iddia eden Pellegrini'nin İspanyol forvet ve diğer yıldızların transferlerinde önemli rol oynaması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya