SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Fernando Muslera bomba gibi geliyor

FUTBOL | 04.08.2020 14:14

Fernando Muslera, Intagram paylaşlımlarıyla adeta taraftarların gönlüne su serpti. Ağır bir sakatlık geçiren Uruguaylı, antrenman görüntüleriyle bomba gibi geliyorum mesajı verdi.

Fernando Muslera bomba gibi geliyor

Galatasaray'ın Uruguaylı eldiveni Fernando Muslera, Süper Lig'in 27. haftasında; Rize deplasmanında yaşadığı sakatlıkla futbol camiasında derin üzüntüye yol açmıştı. 14 Haziran günü bacağı kırılan 34 yaşındaki eldivenin sahalara dönmesi için 6 aylık bir süre biçildi.

Uruguaylı'nın yokluğunda kaleyi emanet edecek bir file bekçisi arayan sarı-kırmızılılar, Muslera'dan gelen sevindirici haberlerin ardından 1 numara transferini askıya almayı gündemine aldı. Ameliyatının ardından kısa bir süre geçen 34 yaşındaki kaleci, soluğu idmanlarda aldı.

Çalışmaların startını veren Fernando Muslera, sosyal medya hesabından yayınladığı antrenman videolarıyla büyük sevinç yaratttı. Şu sıralar eşi; Patricia Callero ile Fethiye'de tatilde olan Uruguaylı, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde topla yaptığı çalışmadan bir bölüm paylaştı. Sakatlığının izlerini taşımayan 34 yaşındaki eldivenin; beklenenden daha kısa bir süre içerinde döneceği yorumları yapılıyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya