SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fikret Orman kesin kararını açıkladı!

FUTBOL | 09.10.2019 12:15

Fikret Orman kesin kararını açıkladı!

Geçtiğimiz haftalarda Beşiktaş Başkanlığı'ndan istifa edeceğini ve kulübün seçimli olağanüstü genel kurula götüreceğini açıklayan siyah beyazlıların başkanı Fikret Orman, bugün yapılan basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Bundan 3 hafta önce Sompo Japan ile yapılan sponsorluk anlaşmasında yaptığı açıklamalara vurgu yapan Orman, o gün gündemlerinde böyle bir durumun olup olmayacağının belli olmadığını, bugün ise çok müşterinin olduğunu söyledi.

Söyleyeceği tüm şeyleri o günkü basın toplantısında söylediğini ve tekrar dinlemek isteyenlerin YouTube'da o röportajın bulunabileceğini de aktaran Orman,  neden, niçin ve ne hissiyatla onları söylediğini söylediğini belirtti. O gündeki noktadan bugüne kadar hiçbir şeyin değişmediğini de sözlerine ekleyen Orman, o zamanki düşüncelerinde net olduğunu ve insanların açıklamalarını merak ediyorlarsa YouTube'dan bu görüntüleri izleyebileceklerini vurguladı.

Fikret Orman, kendisinin kongre kararı aldığını, kongre kararı alınıldığında kulübün yönetileceğini söyleyen Orman, aday olmayacağını zaten söylediğini ve bu dakikadan sonra kaldıraç noktasının kendisi olmadığını belirtti.

Beşiktaş'ta bu ay içinde yapılacak seçimde Hürser Tekinoktay'ın, İsmail Ünal'ın, Ahmet Nur Çebi'nin ve Serdal Adalı'nın aday olacağı da gündemde.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya