SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

"Geçmiş için değil gelecek için aday oluyorlar"

FUTBOL | 16.10.2019 16:17

"Geçmiş için değil gelecek için aday oluyorlar"

Pazar günü yapılacak Beşiktaş Başkanlık Seçimi'ne aday olmayan Fikret Orman, aday olan Ahmet Nur Çebi hakkında konuştu.

Geçtiğimiz haftalarda istifasını açıklayarak Olağanüstü Seçimli toplantıya giden Beşiktaş Başkanı Fİkret Orman, Pazar günü yapılacak başkanlık seçimi öncesinde başkanlığa adaylığını koyan Ahmet Nur Çebi'nin kendisi hakkında sarfettiği sözler ile alakalı açıklamalarda bulundu.

'HAKKIMI HELAL ETMİYORUM'

Gün içinde başkanlık seçimleri ile alakalı olarak konuşan Ahmet Nur Çebi, şu anda başkanlık ünvanıyla son günlerini geçiren Fikret Orman için hakkını helal etmediğine yönelik ifadeler kullanmıştı. Bu sözleri değerlendiren Fikret Orman, Çebi ile arada yanlış anlaşılmaların olduğunu ve kendisinin kırgınlığı olduğunu ama bu sözleri dolduruşa gelmeden de söylemeyeceğini bildirdi.

'BEN ADAY DEĞİLİM'

Kendisinin bu saatten sonra seçim polemiklerinin içine çekilmek istemediğini belirten Orman, artık adaylık süreci ile uzaktan veya yakından ilgilenmediğini de dile getirdi. Başkan adaylarına taviyede bulunan Fikret Orman, başkanlık koltuğuna geçmişe dair izler ve yaralar arayarak değil de geleceğe yönelik konuşularak oturulacağını da ifade etti.

'SONRA KONUŞACAĞIM'

Seçim süreci boyunca başkanlığa aday olan isimlerin kendisine olumsuz söylemlerde bulunmasına karşı Fikret Orman, bu tarz söylemeleri ciddiye almadığını ama gereken cevabın ise seçim süreci sonrasında yeni başkanın bellli olması ile beraber vereceğini ifade etti. Polemiklerin bu süreç içinde yapıcı hiçbir yanının olmadığını belirten Orman, aday olan kişilerin bu takımı nasıl şampiyon yapacakalarına, borcu nasıl patacaklarına ve Avrup arenasında nasıl başarılı hale getireceklerine dair fikirler yürütüp ifade etmesi gerektiğini savundu.

Siyah-beyazlılar'da başkanlık seçimi 20 Ekim Pazar günü sabah saat 10.30'da başlayacak ve oy kullanım hakkı bulunan kongre üyeleri 4 aday arasında seçimde bulunarak Beşiktaş'ın yeni başkanını belirleyecek.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya