SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fikret Orman’a ihraç şoku!

FUTBOL | 13.10.2020 11:56

Abdullah Avcı’nın, uzlaşmayı reddedip 36 milyon TL’lik tazminatın tamamını istemesi Başkanı kızdırdı. Çebi, bu sözleşmeye imza atan Fikret Orman’ın kulüpten ihracını istiyor.

Fikret Orman’a ihraç şoku!

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı takımdan ayrılalı uzun zaman oldu ama krizi kaldığı yerden devam ediyor. Kara Kartal’daki görevine son verildiğinden beri başka bir takımla anlaşmayan teknik adam, şu anda yayıncı kuruluşta yorumculuk yapıyor. Avcı'nın tazminatı ise toplamda 36 milyon lira. Elli yedi yaşındaki tecrübeli çalıştırıcının avukatı geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak, Abdullah Avcı'ya Beşiktaş'tan ayrıldığından bu yana hiçbir ödeme yapılmadığını belirtmişti. Bunun üzerine Beşiktaş yönetimi, tazminat konusunda anlaşmak için Avcı'yı görüşmeye çağırdı. Ancak tecrübeli çalıştırıcının anlaşmayı reddetmesi şaşkınlıkla karşılandı.

FİKRET ORMAN'IN İHRACI İSTENECEK

Türkiye Gazetesi'nin haberine göre; Başkan Ahmet Nur Çebi, Avcı ile yapılan sözleşme detaylarını incelediğinde adeta küplere bindi. Abdullah Avcı'ya tazminatsız istifa hakkı tanınırken, Beşiktaş'ın yüklü miktarda tazminat konusunda çaresiz bırakılmasına büyük tepki gösteren Çebi, önümüzdeki ay yapılacak divan kurulu toplantısında Fikret Orman'ın, görevi kötüye kullanma ve kulübü taksirle zarara uğratmaktan dolayı ihracını isteyecek. Diğer Beşiktaşlı yöneticilerin de bu konuda Ahmet Nur Çebi’ye destek verdiği belirtildi.

SERGEN YALÇIN'A TAZMİNAT ÖDENMEYECEK

Abdullah Avcı'ya 36 milyon lira ödemek zorunda bırakılan Ahmet Nur Çebi ve yönetimi, Sergen Yalçın'ın sözleşmesinde ise çok dikkatli davrandı. Siyah-beyazlı yönetim, takımdan gönderilmesi durumunda Sergen Yalçın’a tazminat ödemeyecek.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya