SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fikret Orman'a büyük şok!

FUTBOL | 03.09.2019 11:55

Fikret Orman'a büyük şok!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a büyük şok...

Bodrum'da mülteci kaçırmak için tekne çalan hırsızların son kurbanı Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman oldu. Orman'ın yatı, Kos'ta terk bırakılmış şekilde bulundu.

Sabah Gazetesinden Bülent Cankurt'un haberine göre:

"Temmuz ayında gündeme gelen Bodrum'daki tekne kaçakçılarının son mağdurunun, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman olduğunun bilgisini aldım. Jet ski'lerle gelip koylardan ve marinalardan çaldıkları pahalı tekneleri, insan kaçakçılığı için kullanan çete üyeleri, 10 gün önce de Bodrum'da Fikret Orman'ın teknesini kaçırmış

Fikret Başkan 'La Paradiso' adlı teknesini demirlediği yerde göremeyince hemen jandarmaya başvurmuş. Başkanın teknesi bir Yunan adasında ortaya çıkmış. Jandarmanın soruşturması sonucu, insan kaçakçılarının tekneyi çaldığı, Yunan adasına göçmen götürdüğü ve sonra da tekneyi orada bırakıp kaçtıkları ortaya çıkmış. Bodrum'a getirilen teknesini teslim alan Orman derin bir 'oh' çekmiş. 

Ünlü turizmci Sinan Vardar, çetenin kurbanı olunca jandarmaya başvurmuş ve yapılan araştırmada dokuz hırsızlık olayının yaşandığı ortaya çıkmıştı. Fikret Orman'ın ardından çetenin kaçırdığı tekne sayısı 10'a ulaşmış oldu."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya