SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Filip Novak: Fenerbahçe’deki rekabet çok büyük!

FUTBOL | 20.11.2020 19:44

Filip Novak, ülkesinin basınına yaptığı açıklamalarda Fenerbahçe’deki rekabete ve hedeflere dair değerlendirmelerde bulundu.

Filip Novak: Fenerbahçe’deki rekabet çok büyük!

Fenerbahçe’nin Çek sol beki Filip Novak, ülkesinin basınına açıklamalarda bulundu.

Novak: “Yedekte olduğum için sorun çıkaracak değilim. Kendimi hazırda tutacağım.” diyerek ilk 11’de yer bulamamasına dair fikirlerini ifade etti.

“FENERBAHÇE’DE TRABZONSPOR’DAN DAHA BÜYÜK REKABET VAR”

“Fenerbahçe’deki rekabet tabii ki daha büyük. Her pozisyonda neredeyse 3 oyuncu var. Büyük bir Türk kulübüne geldim.” diyen Novak, Fenerbahçe ile Trabzonspor arasındaki ayrıma dikkat çekti.

Novak, “Fenerbahçe’nin bir Türk devi olduğunu fark ediyor musunuz?” sorusuna ise, “Kesinlikle. Her gün gazetelerde kulüp hakkında birkaç sayfa haber yer alıyor. Fenerbahçe hakkındaki her şey televizyon stüdyolarında tartışılıyor. Fenerbahçe ve Galatasaray, Türkiye’nin en büyük kulüpleri. On binlerce taraftarları var ve ilgi de çok büyük.” şeklinde cevaplar verdi.

“Fenerbahçe’de son yıllarda işler istendiği gibi gitmiyor. Yönetim, Fenerbahçe’yi özüne döndürmek için elinden geleni yapıyor. Yaz transfer döneminde yeni bir takım kuruldu, oyuncular getirildi.” ifadelerini kullanırken, şampiyonluk hedefinde olduklarını söyledi.

“İSTANBUL, TRABZON İLE KIYASLANAMAZ”

30 yaşındaki sol bek, İstanbul ve Trabzon arasındaki kıyaslama ile ilgili gelen soruya ise şu cevapları verdi: “İstanbul tamamen farklı. Trabzon ile hiç kıyaslanamaz. Her şey İstanbul’da. Orada mutluyum ve şimdi yapmam gereken tek şey ise sabırlı olmak ve forma şansı beklemek.”

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya