SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fırtına yara 'sarı'yordu, Yusuf şoku yaşandı

FUTBOL | 03.03.2020 14:52

Abdülkadir Ömür ve Anthony Nwakaeme'nin sakatlıklarını geride bırakması sevinçle karşılanan Fırtına'da; Yusuf Sarı şoku yaşanıyor.

Fırtına yara 'sarı'yordu, Yusuf şoku yaşandı

Ligde ve kupada yoluna doludizgin devam eden Trabzonspor'da Yusuf Sarı şoku yaşanıyor. Anthony Nwakaeme ve Abdülkadir Ömür'den gelen haberler bordo-mavililerde yüzleri güldürse de 21 yaşındaki oyuncudan gelen haberler, bir anda keyifli havanın dağılmasına neden oldu.

Antrenmada Manuel Da Costa ile girdiği ikili mücadele sırasında sakatlık geçiren Yusuf Sarı, idmanı yarıda bırakmıştı. Yıldız oyuncunun yan bağlarında esneme olduğu öğrenildi. Apar topar Fransa'ya gönderilen Sarı'nın durumunun ciddi olduğu öğrenildi.

Bu sezon sakatlıklardan yaka silken bordo-mavililer, Yusuf Sarı'dan da bir müddet yararlanamayacak. 21 yaşındaki oyuncunun sahalardan 1 ile 2 ay uzak kalacağı öğrenildi. Bu arada sezon başında Liverpool'dan büyük umutlarla bordo-mavililere katılan Daniel Sturridge, alelacele Fırtına'dan ayrılmıştı.

Ayrılığın ivedi bir şekilde gerçekleşmesinin nedeni de belli oldu. İngiltere Futbol Federasyonu, İngiliz yıldıza bahşi kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle 4 aylık bir men cezası gündemdeydi.

Bu kararın çıkacağından emin olan Sturridge, Trabzonspor'dan ayrılma kararı aldı. Yıllık ücreti olan 1,5 milyon Euro'dan vazgeçip 2 milyon Euro'luk imza parasını alan oyuncu, ülkesi İngiltere'ye doğru yol aldı.

 

HALUK AYYILDIZ

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya