SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Flaş! Trabzonspor ligden çekiliyor!

FUTBOL | 23.05.2020 16:25

7 Süper Lig temsilcisi küme düşme kalksın diye TFF'ye diretince; Trabzonspor'dan karşı atak geldi. Fırtına, düşme kalkarsa çekilme restini öne sürecek.

Flaş! Trabzonspor ligden çekiliyor!

Kulüpler Birliği toplantısında; 7 kulüp 'ligden düşme kalksın ama lig devam etsin' görüşünü ortaya atmıştı. Süper Lig'de şampiyonluk yarışı veren Trabzonspor da; tartışmalara dahil olup konuya farklı bir boyut kazandırdı.

Küme düşmenin kalktığı bir ortamda, gözünü budaktan esirgemeyeceklerini dile getiren bordo-mavililer, ligden çekilmeyi bile düşüneceklerini açıklaması; gündeme bomba gibi düştü. Bu arada; 7 kulübün küme düşme kalksın taleplerinin sözlü beyan edildiği ve hükmünün olmayacağı yönünde uyarıldıkları da öğrenildi.

Bu gelişme üzerine Türk futbolunun 1 numarası olan Nihat Özdemir'in; 7 Süper Lig kulübünün talebinin yazılı olarak Türkiye Futbol Federasyonu'na iletmeleri gerektiğini, aksi takdirde bu tür söylemlerin hiç bir geçerliliğinin olmayacağını ifade ettiği de ayrıca ortaya çıktı. Küme düşmenin kalmasını isteyen 7 kulübün yetklisi de; daha sonra teleplerini, ayrı ayrı yazılı olarak TFF’ye ilettikleri ifade edildi...

 

HALUK AYYILDIZ ÖZEL HABER

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya