SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Florya'da toplantı var

FUTBOL | 18.03.2020 13:51

Asist Analiz yorumcusu Nevzat Dindar, Galatasaray’ın TFF’nin ligleri ertelememe kararının ardından Florya’da büyük bir toplantı yapacağını söyledi.

Florya'da toplantı var

Asist Analiz yorumcusu Nevzat Dindar, Gündem-i Galatasaray programında, sarı-kırmızılılarda yaşanan son süreci değerlendirdi. Dindar, TFF’nin ligleri ertelememe kararının ardından Galatasaray’ın, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde bugün saat 17.00’da büyük bir toplantı yapacağını söyledi.

“ALINAN KARARA GÖRE TOPLANTI OLACAK”

Asist Analiz ekranlarına konuşan Dindar, “Fatih Terim futbolcularına maçtan sonra 3 gün izin verdi, buna alışık değiliz. Oyuncular depresyonda ve bunalımdalar. Bu tedirginliği yaşayan futbolcuların maça hazırlanması kolay değil. Muslera, Falcao ve Donk, bu ülkenin güvenli olduğunu bilmesine rağmen oynamak istemiyorlar. Bugün saat 17.00’de Galatasaray’ın antrenmanı olacak. Futbolculara bu toplantıda şu an alınmış bir karar var, buna uyacağız, rahat olun, endişelenecek bir şey yok mesajı verilecek. Normalde sabah olması gereken idmanı Fatih hoca akşam saatlerine almış. Nedeni ise Sayın Cumhurbaşkanın bugün bir açıklama yapacak olması. Cumhurbaşkanımız liglerin ertelenmesiyle ilgili bir açıklama yapabilir. Bu kararın ardından çok daha farklı şeyler konuşabiliriz.” dedi.

“ÖMER BU HAFTA OYNARSA İYİ”

Ömer Bayram’ın sakatlığı hakkında konuşan Dindar, “Çok önemli bir oyuncu, bu sezon kendini aştı. Sakatlanması büyük bir talihsizlik, hele de Belhanda bu haldeyken. Ömer Bayram’ın önümüzdeki maç bu şekilde oynaması zor, kolay değil. Operasyon geçirdi. Ömer büyük fedakarlıklar yaptı. Fatih hoca, bu hafta Ömer’in yerini Belhanda ile doldurursa sıkıntı çünkü beklentilere yanıt veremiyor. Ömer bu hafta oynarsa iyi, kaçırırsa kötü senaryo olur. Bir ara girerse toparlayabilir. Ama Ömer Bayram bu hafta oynayabilir, mücadeleci bir oyuncu, onu tanıyan biri olarak söylüyorum. Ömer’in Fatih hocaya, ‘Ben bu maçta oynamak istiyorum’ diyeceğini biliyorum. Fatih Terim’de böyle oyuncuları sever zaten.” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya