SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Foggia tribünleri Corona Virisü'ne aldırış etmiyor

FUTBOL | 26.02.2020 20:41

Serie D ekiplerinden Foggia'nın taraftarları maçtan sonra Corona Virüsü'ne aldırış etmeden doyasıya galibiyeti kutladılar.

Foggia tribünleri Corona Virisü'ne aldırış etmiyor

Tüm İtalya’yı saran Corona Virüsü’ne aldırış etmeyen Foggia’lı taraftarlar, takımlarının galip geldiği maçtan sonra doyasıya eğlendiler. Virüse aldırış etmeyen Foggia’lıların keyiflerine diyecek yoktu. Futbolda özlenen tribün kültürünü futbolseverlere yansıtan İtalyan taraftarların videosu kısa zamanda büyük beğeni aldı.

“Tehlike büyük”

Çizme’de neredeyse tüm profesyonel maçlar iptal edilirken, bazı bölgelere henüz virüsün yayılmaması sebebiyle karşılaşmalar devam etmekte. Güney’de bulunan Foggia şu an tehlike altında olmasa da kısa süre içinde salgının oraya da sirayet edeceği öngörülüyor. İtalyan yetkililer tüm maçların iptal edilmesi yönünde federasyona başvuruda bulundular.

Foggia Calcio, şu an Serie D Ligi’nde mücadele ediyor. Bir zamanlar Zdenek Zeman ile harikalar yaratan İtalyan kulübünün bu durumu görenleri üzüyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya