SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fortuna Sittard Başkanı açıkladı: Acun ile…

FUTBOL | 19.05.2020 17:05

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın hangi takımı satın alacağı belli oldu. Fortuna Sittard Başkanı Işıtan Gün, Ilıcalı ile görüştüklerini resmen duyurdu.

Fortuna Sittard Başkanı açıkladı: Acun ile…

Ünlü TV yapımcısı Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Avrupa’dan bir kulüp satın almak istediğini ve futbola yatırım yapmak istediğini dile getirmişti. Bu konuyla alakalı olarak resmi bir açıklama geldi. Hollanda 2. Ligi’nde yer alan Fortuna Sittard’ın Türk başkanı Işıtan Gün, kulübün satışı için Acun Ilıcalı ile görüştüklerini resmen duyurdu.

FORTUNA SITTARD BAŞKANI GÖRÜŞMEYİ RESMEN AÇIKLADI

Bir açıklama yayınlayan Hollanda kulübünün başkanı Acun Ilıcalı görüştüklerini resmen açıklayarak, “Geçtiğimiz aylarda Sn. Ilıcalı yatırımcı olarak Fortuna Sittard’a ilgisini ifade etmiş ve bu niyet iki taraflı olarak memnuniyetle karşılanmıştır. Taraflar arasında henüz bir anlaşmaya varılmamış olsa da, seyahat kısıtlamaları ortadan kaldırıldıktan sonra önümüzdeki dönemin yol haritasını belirleme amacıyla bir araya gelmeyi beklemekteyiz.” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya