SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Frank Lampard, test için önceliğin sağlık çalışanlarında olmasını istiyor

FUTBOL | 03.05.2020 17:12

Chelsea Teknik Direktörü Frank Lampard, Premier Lig’in başlamasıyla ilgili ilk başta futbolculara test yapılmasının doğru olmadığını açıkladı.

Frank Lampard, test için önceliğin sağlık çalışanlarında olmasını istiyor

Chelsea Teknik Direktörü Frank Lampard, Premier Lig’in başlamasıyla alakalı başlatılan tartışmaları değerlendirdi. Futbolcuların hepsine test yapılmasının doğru olmadığını savunan İngiliz menajer, bu konuda yapılacak ilk adımın sağlık çalışanlarına yapılması gerektiğini ifade etti.

“ÖNCELİK SAĞLIK ÇALIŞANLARININ OLMALI”

Liglerin başlaması için tüm futbolculara koronavirüs testi yapılması yönündeki tartışmalar için BT Sport’a konuşan Lampard, “Sağlık çalışanları bile bu teste zor bela ulaşırlarken, futbolculara böyle bir önceliğin tanınmaması gerekiyor. Öncelik sağlık çalışanlarının olmalı. Sağlık çalışanları, pandemiye karşı en ön cephede savaşan insanlar. Öncelik onların olmalı, düşüncelerim böyle. Futbol bir temas oyunudur. Biz de futbol oynamayı özledik. Taraftarlar da maç izlemeyi özledi ama futbolcuların sağlığını riske atmadan nasıl maç yapacağız?” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya