SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fraport TAV Antalyaspor’un yeni başkanı Aziz Çetin!

FUTBOL | 31.05.2021 23:35

Kırmızı-beyazlı kulüpte Mustafa Yılmaz’dan boşalan başkanlık koltuğuna Aziz Çetin oturdu.

Fraport TAV Antalyaspor’un yeni başkanı Aziz Çetin!

Fraport TAV Antalyaspor'da Mustafa Yılmaz'ın görevini bırakmasının ardından yönetim kurulu üyeleri, bugün saat 17.00'de düzenlenen toplantıda yeni başkanı belirledi. Başkanlığa, basın sözcüsü Aziz Çetin getirildi.

Kırmızı-beyazlı kulüp, yaptığı açıklama ile Çetin’in başkanlığını ilan etti ve bu gelişmenin ardından yönetim kurulundaki dağılımı da şöyle duyurdu:

"Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulumuz, Başkanımız Mustafa Yılmaz'ın görevden ayrılacağını açıklamasından sonra bugün bir toplantı yapmıştır. Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizde gerçekleştirilen toplantıda Av. Aziz Çetin'in Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak belirlenmesine, Mustafa Yılmaz'dan boşalan yönetim kurulu üyeliğine Sami Güral'ın getirilmesine, başkan vekilliği görevinin ikiye çıkarılmasına ve Asbaşkan Sabri Gülel'in Başkan Vekili olarak görev almasına, Yönetim Kurulu Üyemiz Ramazan Karabulut'un Asbaşkanlığa getirilmesine karar verilmiştir."

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya