SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Futbol olmayınca kahve yapımını anlattı

FUTBOL | 29.03.2020 09:45

İspanyol futbol spikeri, ülkesinde müsabakalar oynanmayınca; eşinin mutfakta kahve yapımını heyecanlı bir şekilde izleyicilerine anlattı.

Futbol olmayınca kahve yapımını anlattı

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs nedeniyle evlerine kapanan insanlardan biri de spikerler oldu. Spor dünyasının tanınan spikerleri bu sefer farklı mecralarda mikrofonun başına geçti.

İspanyol bir futbol spikeri, ülkesinde koronavirüs nedeniyle spora bir müddet ara verilmesiyle birlikte; eşinin mutfakta kahve yapma anlarını, her zamanki heyecanı içerisinde dinleyicilerine anlattı. O anları klasik İspanyol tarzında dinleyicilere sunan spiker, daha sonra bu keyifli videoyu izleyicilerine paylaştı.

LA LIGA’DA 12 MART’TA ALINAN 2 HAFTALIK ERTELEME KARARI SÜRESİZE ÇEVRİLDİ

La Liga yönetiminin 12 Mart’ta aldığı 2 haftalık erteleme kararı, daha sonra İspanya hükumeti tarafından verilecek olan hayati tehlike geçti raporuna kadar süresiz olarak yeniden güncellendi. Bu karardan sonra La Liga’da forma giyen birçok sporcu, ülkesine döndü.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya