SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Futbolcularına tokat atan antrenörün cezası belli oldu!

FUTBOL | 28.10.2019 18:31

Futbolcularına tokat atan antrenörün cezası belli oldu!

Geçtiğimiz hafta çıkan görüntülerde soyunma odasında futbolcularına tokat atan, hakaret ve küfürler eden Halit Kurt'un aldığı ceza resmen açıklandı.

3 sene önce Kayseri Bölgesel Ligi takımlarından Meysuspor'da oyuncularına tokat attığı görüntüsü ortaya çıkan Kurt, ertesi gün Türkiye Futbol Federasyonu tarafından disipline sevk edilmişti. Görüntülerin çıkmasından sonra basına açıklamalarda bulunan Kurt, bu olayın baba şefkatinden kaynaklandığını ve aynı hareketlerin tecrübeli teknik adamlar Fatih Terim ve Yılmaz Vural tarafından yapıldığını da söylemişti.

1035 GÜN HAK MAHRUMİYETİ VE 8 MAÇTAN MEN CEZASI

Türkiye Futbol Federasyonu'nun Amatör İşler Müdürlüğü bugün olağanüstü şekilde toplandı ve disiplin kuruluna sevk edilen Halit Kurt'un cezasının kararını verdi. Antrenör Halit Kurt'a 1035 gün hak mahrumiyeti ve 8 maç men cezası verildi.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından savunması da istenen Halit Kurt'un yaptığı savunmada disiplin ihlaline neden olan davranışları yaptığı sırada herhangi bir kulüple sözleşmesi bulunmadığını, dolayısıyla da söz konusu olan mücadelede resmi görevli olmadığını, yaptığı bu hareketi de motivasyonu arttırmak amacıyla yaptığını ifade etti.

Halit Kurt, daha önce yaptığı açıklamada bu görüntülerinüç yıl öncesine ait olduğunu ve Kayseri Meysuspor'da görevini yaparken kendisinden gizli olarak bu görüntülerin çekildiğini ve şimdi bir anda sosyal medyada paylaşılmasını manidar olarak bulduğunu da sözlerine eklemişti.

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya