SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Futbolcuları taklit etti, izleyenleri güldürdü

FUTBOL | 31.03.2020 17:05

Genç bir sosyal medya kullanıcısı, futbol dünyasının öne çıkan yıldızlarını taklit ettiği videosunu paylaştı, tüm izleyenleri güldürdü.

Futbolcuları taklit etti, izleyenleri güldürdü

Genç bir sosyal medya kullanıcısı, spor dünyasının öne çıkan futbol yıldızlarını taklit etti. Her futbolcunun top sürme ve el hareketlerini taklit eden sosyal medya kullanıcısı, çektiği videoda izleyenleri güldürdü. Genç yıldızın taklit görüntüleri, son zamanlarda en çok paylaşılan videolardan biri oldu.

RONALDO, DEMBELE, STERLING, NEYMAR, STURRIDGE GİBİ İSİMLERİ TAKLİT ETTİ

Kamera karşısında futbol dünyasının ünlü yıldızların taklitlerini yapan yetenekli sporcu sırasıyla; Ronaldo, Dembele, Sterling, Neymar, Matuidi, Busquets, Iniesta, Mbappe, Suarez, Sturridge ve Umtiti gibi isimlerin hareketlerini yapmaya çalıştı.

Yıldız isimlerin hareketlerinin aynısını yapan genç adam, tüm futbol izleyicileri tarafından tam puan aldı. Karantina altında yaptığı hareketlerle izleyicileri güldüren genç yıldızın görüntüleri, internette son zamanlarda en çok paylaşılan videolardan biri oldu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya