SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Futsal maçında Grosskreutz'a saldırı!

FUTBOL | 08.01.2021 14:20

Almanya'daki futsal maçında; sahaya dalan adam, oyunculardan birine saldırdı. Saldırıya maruz kalan ismin eski Galatasaraylı Kevin Grosskreutz'un kuzeni Marcel Grosskreutz çıktı!

Futsal maçında Grosskreutz'a saldırı!

Estetik gollerin atılıp spektaküler hareketlerin yapıldığı futsal maçlarında; bazen ilginç anlar da yaşanıyor. Görüntülerimiz Almanya'dan... Salon Futbolu Şampiyonası'nda; karşılaşma oynandığı sırada hesapta olmayan bir kavgayı sizlerle buluşturuyoruz.

Kalecinin pasıyla hareketlenen oyuncu, topla birlikte diripling atarken rakibinin omuz darbesiyle acil çıkış kapısının dışına çıktı. Tuhaflıklar da bu andan itibaren başladı. Kapının açılmasıyla sahaya giren bir adam oyuncuyu saldırmaya başladı.

Hekem ve iki takım oyunculara araya girip adamı sakinleştirmeye çalışsa da ne fayda... Yabancı madde gibi salona giren adam, agresif tavırlar sergileyip oyuncuyu tartaklamaya devam edince; sahadakiler tarafından apar topar dışarı atıldı.

Bu arada; omuz darbesiyle önce kendini acil çıkış kapısında bulan, ardından da tanımadığı bir adam tarafından saldırıya uğrayan oyuncu kim derseniz? Onun cevabı da var.

2015 yazında Galatasaray'a transfer olan ancak evrakları yetişmediği için sarı-kırmızılılı formayı giyemeden takımdan ayrılan Kevin Grosskreutz'un kuzeni Marcel Grosskreutz'dan başkası değildi. Grosskreutz Ailesi'nde; talihsizlik gen aktarımı gibi şey olsa gerek... Sosyal medyada viral olan bu videoyu bir hatırlayalım dedik.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya