SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Cimbom, 6 Kasım'ı Real'le unutacak!

FUTBOL | 04.11.2019 22:05

Arda ÜN Arda ÜN
Cimbom, 6 Kasım'ı Real'le unutacak!

Şampiyonlar Ligi denince hemen hemen herkesin aklına Galatasaray'ın unutulmaz zaferlerinden kesitler gelir. Gelir gelmesine de bunca zamandır eskiyi yad etmekten artık yorulmadık mı?

Sarı kırmızılıların 6 Kasım Çarşamba günü çok ciddi bir sınavı var. Aslında bu aynı zamanda çok da büyük bir psikolojik sınav.

Real Madrid'e Bernabeu'da konuk olacak Aslanlar, 6 Kasım'daki kötü anılarını kazanarak noktalamış da olacak. Bu anlamda karşılaşmanın değeri 2 katına çıkmış oluyor.

Son 10 maçtır Avrupa'da 99 galibiyette tuşu takılı kalan Galatasaray'ın Real Madrid'i tarihinde olduğu gibi bir kez daha yenerek "Ben buralardayım" mesajını vermesi gerekiyor.

Falcao yok, Andone yetersiz, Belhanda çaresiz, orta saha ümitsiz olsa da milyonlarca taraftarının duvar öreceği İspanya'da; sarı-kırmızılıların mutlak 3 puan parolasıyla sahaya çıkması ve kükremesinin yanı sıra pençesini sallayıp avından zaferle dönmesi lazım.

Türkiye'ye uluslararası çapta en büyük şeref madalyasını getiren Galatasaray, artık 'geçmişe mazi geleceğe niyazi' mentalitesiyle yola çıkmalı milyonların kalbinden geçeni uygulamaya dökmeli.

GALATASARAY MADRID'DEN NASIL 3 PUAN ÇIKARIR?

-Fizik kalitesini yükselterek,
-Acil eylem planlarına hazırlıklı olarak,
-Taraftar faktörünü her saniye aklında tutarak,
-İyi futboldan öte, iyi bitiricilikle,
-Hiçbir şekilde kart görmeyerek;
-Taviz vermeyen oyun karakteri ile,
-Etrafa kulak tıkayarak,
-Resti sahada çekerek,
-İvmeyi 90 dakikaya yayarak,
-Merkez orta sahayı Belhanda'nın üzerine kurmayarak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya