SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Alpaslan Öztürk, Galatasaray ile anlaştı

FUTBOL | 19.05.2021 10:54

Spor yorumcusu Haluk Yürekli, Spor Gecesi Digital'de Galatasaray'ın Alpaslan Öztürk ile prensipte anlaştığını ve imzaların an meselesi olduğunu ifade etti.

Alpaslan Öztürk, Galatasaray ile anlaştı

Galatasaray’da başkan adaylarının Fatih Terim isminde hemfikri olunmasının ardından transferde duraklama döneminden çıkan sarı-kırmızılı yetkililer, görüşmelere devam ediyor.

Teknik direktör Fatih Terim’in raporu doğrultusunda transferde ilerleyen Galatasaray için ilginç bir iddia ortaya atıldı. Spor Gecesi Digital’de ünlü yorumcu Haluk Yürekli, gündemi sarsan bir haber paylaştı. Yürekli, Galatasaray’ın Alpaslan Öztürk ile prensipte anlaştığını ve imzaların an meselesi olduğunu duyurdu.

İşte Haluk Yürekli’nin o sözleri:

“Galatasaray, Alpaslan Öztürk ile prensipte anlaştı. Transferin dönme ihtimalini pek görmüyorum. Alpaslan ile ortak bir dostumuzdan edindim bu bilgiyi. İmzaların an meselesi olduğunu söyledi bana. Galatasaray’a faydalı bir oyuncu olacaktır.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya