SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray artık taraftarına daha yakın!

FUTBOL | 21.08.2020 16:52

Galatasaray Spor Kulübü’nün mobil uygulaması sabah saatlerinde Play Store’da erişime açıldı.

Galatasaray artık taraftarına daha yakın!

Galatasaray Spor Kulübü’nün mobil uygulaması sabah saatlerinde Play Store’da erişime açıldı.  Türkiye’de ilk olan bu mobil uygulamanın diğer spor kulüplerine öncü olacağı tahmin ediliyor. Açıldığı ilk dakikalardan itibaren yoğunluk yaşandığından, taraftarlar uygulamaya girerken sorunlarla karşılaştılar. İlerleyen saatlerde bu problemlerin çözülmesiyle, uygulamaya daha rahat giriş sağlanacağı bekleniyor.

Uygulamada kulüple ilgili futbol, voleybol ve basketbol olmak üzere üç alanda ayrım yapıldığı, bunun yanı sıra hikayelerle haberlerin desteklendiği göze çarpmaktadır. Kulüple ilgili haberlerin artık bu uygulama üzerinden duyurulacağı kulübün yaptığı resmi açıklamayla öğrenilmiş ve bu açıklamaya göre, takımlarla ilgili anlık duyurular, yarışmalar, anketler, canlı maç takibi ve istatistik paylaşımlarının uygulamada yer alacağı bildirilmiştir. Buna ek olarak uygulama içinde yer alan GSSTORE’da, üyelere yeni sezon ürünlerinde %10 indirim avantajı sunulacağı ifade edildi ve uygulama sayesinde taraftarların artık takımlarına ait en özel anların parçası olacağı da belirtildi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya