SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

'Galatasaray devletle kavga etmez'

FUTBOL | 13.09.2019 12:40

'Galatasaray devletle kavga etmez'

Emlak Konut, sabah saatlarinde KAP gönderdiği bildirimle Galatasaray ile 2016'da imzalanan Riva-Florya projeleri için fesih sürecinini başlatıldığını duyururken sarı-kırmızılılardan konuyla ilgili olarak iyk açıklama başkan Mustafa Cengiz'den geldi.

Kulübün efsanesi Metin Oktay'ın anma töreninin ardından gelişmelerle ilgili olarak konuşan Cengiz devletle beraber bu konuyu çözmeye çalıştıklarını ifade ederken şunları söyledi:  

"Galatasaray camiası hiçbir zaman durup dururken hiçbir camiaya ve şampiyonluğa laf etmemiştir. Galatasaray, kendine saldırılmadıkça beyefendiliğini korumuştur. Bütün rakiplerimizden bunu bekliyoruz. Biz sahada mertçe, adil ve hak edenin kazandığı bir yarış istiyoruz. Teknolojinin de dürüstçe kullanılmasını diliyoruz. "

DEVLETLE KAVGA EDEREK HİÇBİR YERE VARAMAZSINIZ"

"Divanda Kemerburgaz konusunun aniden gündeme gelmesine anlam verememiştim. Kemerburgaz'da bize satılan araziye tedbir konulmuş. Sanki arazi boş ve biz gitmiyoruz gibi bir algı yaratılıyor.

Devletle kavga ederek hiçbir yere varamazsınız. Bütün kulüplerin olduğu gibi Galatasaray da devletimize çok şey borçludur. Riva ve Florya'da biz maalesef beklentilerimizi bulamadık. Emlak Konut da bulamadı. Onlara da hak veriyorum.

Kemerburgaz adli bir sürece girdi ve ne kadar süreceği belli değil. Bu belirsizlik içerisinde Emlak Konut da kendisini korumaya alıyor. Devletimiz her zaman Galatasaray'a yardımcı olmuştur. İnşallah bu sorunu çözeceğiz. Fesih sürecinde her iki taraf için de en uygun çözümü bulmaya çalışıyoruz."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya