SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Cengiz' Kenetlenmemiz birilerini rahatsız ediyor'

FUTBOL | 12.10.2019 11:41

Cengiz' Kenetlenmemiz birilerini rahatsız ediyor'

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Kuruluş Etkinliği'nde gündeme ilişkin çarpıcı ifadeler kullandı ve değerlendirmelerde bulundu.

'AMATÖR BRANŞLAR MALİ ANLAMDA GALATASARAY'A YARDIM EDİYOR'

Amatör sporculara teşekkür ederek konuşmasına başlayan sarı kırmızılı kulübün Başkanı, amatör branşlarda kısıtlı bütçeyle gittiklerini, ancak mali anlamda başarılı olmanın köklerinde de amatör branşların olduğunun altını çizerek amatör branşların mali olarak Galatasaray'a yardım ettiği için teşekkür ettiğini söyledi.

'RAKİPLERİMİZ KOMBİNE VE MAÇ HASILATI GELİRLERİNDE YANIMIZ YAKLAŞAMIYOR'

Mali ve sportif olarak tüm herkesi kutladığını söyleyen Mustafa Cengiz, bu dönemde Galatasaray Spor Kulübü'nün gelir rekoru kırdığını ve hiçbir takımın kombine ve maç geliri hasılatında yanlarında yaklaşamadığını da ifade etti.

En büyük hedeflerinin şampiyonluk olduğunu aktaran Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, herkesten ricasının alınan iki beraberlikle yönetime, teknik heyete, taraftara, kırılgan bir hale gelmemeleri gerektiğini açıkladı.

'DIŞARIDA ÇOK CİDDİ ŞER ODAKLARI VAR'

İki mağlubiyet ya da iki beraberlikle asla yere düşmeyeceklerini, bu sene şampiyonluk yarışının daha zorlu geçeceğini, ve kenetlenmelerinin bazılarını rahatsız ettiğini bildiren Cengiz, dışarda çok ciddi şer odaklarının olduğunu, iki mağlubiyetle bu şer odaklarının oyununa düşmemeleri gerektiğini, çok üzüntüler yaşadıklarını ancak çok sevinç yaşacaklarını da sözlerine ekledi.

'ÖYLE BİR YANIT VERİRİZ Kİ YERİN ALTINDAN KALKAMAZLAR'

Kendilerinin Galatasaray olduğunu ve düzeysiz eleştirilere aynı düzeysizlikle yanıt veremeyeceklerini de kaydeden Cengiz, düzeysiz cevaplar vermeyeceklerini ancak yerin altından kalkamayacakları yanıtlar verebileceklerini de söyleyen Mustafa Cengiz, aidiyet, şefkat ve sadakatin Galatasaray'ın asıl benliği olduğunu da itiraf etti.

'GALATASARAY İÇİN MÜCADELE ETMEKTEN ZEVK ALIYORUZ'

Kendilerinin bu göreve atanmadığını ve talip olduklarının altını da çizen ve özellikle vurgulayan Cengiz, Galatasaray için mücadele etmekten zevk aldıklarını, asla bir komplonun içinde yer alamayacaklarını ve kendilerinin doğru olduğunu ve böyle olduğunu söyleyerek sözlerini tamamladı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya