SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz taburcu oldu

FUTBOL | 15.05.2020 18:06

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, taburcu oldu. Sarı-kırmızılıların 1 numarası; hastaneden ayrılırken "Her şey kontrol atında" dedi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz taburcu oldu

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, geçirdiği beyin ameliyatının ardından taburcu oldu. 2 hafta önce halsizlik şikayetiyle Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'ne başvuran Cengiz, başarılı bir operasyonla tümörlerinden kurtuldu. Hastane çıkışında 'Her şey yolunda' diyen sarı-kırmızılıların 1 numarasını, Abdurrahim Albayrak ile Yusuf Günay da yalnız bırakmadı.

Ameliyatı gerçekleştiren Prof. Dr. Uğur Türe, Mustafa Cengiz'in sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Sayın Başkan çok iyi diyerek sözlerine başlayan Türe, "Zorlu bir ameliyatı geride bıraktık. Beyincikte ve beyin sapında 3 tane tümor vardı. Hepsini çıkardık. Çok iyi durumda. Aman naza değmesin... Uyanır uyanmaz; yönetim kurulu topladı. Her gün Galatasaray Yönetim Kurulu'yla toplantı yaptı" ifadelerini kullandı.

Başkanın hastane süreci boyunca yanında olan kurmayları; Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay da açıklamalarda bulundu. Sarı-kırmızılılarda ikinci başkanlık görevini sürdüren Abdurrahim Albayrak, çok mutlu olduğunu söyledi.

Ameliyatı gerçekleştiren Uğur Türe'ye teşekkür eden Albayrak, "Allah razı olsun hocamızdan... Hastaneden mutlu ayrılıyoruz. Başkanımız ameliyattan çıkar çıkmaz; ağzından ilk çıkan söz Galatasaray oldu. Başka da bir şey söylemedi" diye konuştu.

Mustafa Cengiz'i yalnız bırakmayan Yusuf Günay, Galatasaray camiasına müjdeler olsun dedi ve açıklamalarına şöyle devam etti: "Galatasaray camiası için çalışmalara devam edeceğiz. Uğur Hocamıza çok teşekkür ediyorum."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya