SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray, Belhanda'yı gönderemiyor, transfer de yapamıyor!

FUTBOL | 29.09.2020 14:13

FFP gereği; oyuncu satmadan transer yapamayan Galatasaray'da gönderilecek ilk isim Younes Belhanda. Cimbom, oyuncuyu satmaya zorlasa da; Faslı gitmek istemiyor.

Galatasaray, Belhanda'yı gönderemiyor, transfer de yapamıyor!

Süper Lig'de transfer sezonu 5 Ekim tarihinde son bulacak. Kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını sürdüren Galatasaray'da; FFP yönetimin elini kolunu bağlıyor. Futbolcu göndermeden kadroya yenş bir ekleme yapamayan sarı-kırmızılılarda tüm gözler Younes Belhanda'ya çevrildi.

Faslı oyuncuyu elden çıkarıp transfer tahtasını açmak isteyen yönetim, 30 yaşındaki oyuncuya yoğun bir markaj uyguluyor. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Belhanda'yı satıp gelen parayı transfere yatırmak için kolları sıvayan yönetim, Faslı yıldızı takımdan ayrılması yönünde zorluyor.

Sarı-kırmızılılar, oyuncu için başta Körfez ülkeleri olmak üzere birçok takımla transfer görüşmeleri yapsa da Belhanda, Galatasaray'dan ayrılmaya sıcak bakmıyor. Sarı-kırmızılılardaki sözleşmesini tamamlamak isteyen 30 yaşındaki oyuncunun vedaşlaşmaya niyeti yok...

Basında; Younes Belhanda'nın takımdan ayrılacağına dair haberler çıksa da; Faslı futbolcunun takımdaki geleceği belirsizliğini koruyor. Galatasaray yönetimi 30 yaşındaki oyuncuyu satmaya zorlasa da; Belhanda hiçbir yere gitmek istemiyor! Kalan günler bakalım neler getirecek? Bekleyip göreceğiz...

Belhanda konusu netlik kazanmasa da Galatasaray yönetimi, Henry Onyekuru'ya yeniden Parçalı'yı giydirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Monaco'nun kapısını Nijeryalı için bir kez daha çalan sarı-kırmızılılar, 5 Ekim'e kadar başarılı oyuncunun işini bitirmek için yoğun çaba harcıyor.


VOLKAN KILIÇ ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya