SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray bir futbolcusunun lisansını iptal edecek!

FUTBOL | 07.10.2020 10:34

Kadrosunda toplamda 15 yabancı oyuncu bulunan sarı-kırmızılılarda talimatlar gereği bu futbolculardan birinin lisansını iptal edecek.

Galatasaray bir futbolcusunun lisansını iptal edecek!

Galatasaray’da Muslera, Jesse Sekidika, ve Valentine Ozornwafor’un da da lisansının çıkması ile birlikte yabancı sayısı 15’e yükseldi. TFF’ye en fazla 14 yabancı oyuncu bildirilecek olması sebebi ile sarı-kırmızılıların, geçtiğimiz sezonun ilk devresindeki gibi bir futbolcusunun lisansını askıya alması gerekiyor.

MARTIN LINNES ÖRNEĞİNE BİR YENİSİ EKLENECEK

2019/2020 sezonunun yaz transfer ve tescil döneminde aynı sorun ile karşı karşıya gelen ve Norveçli savunmacısı Martin Linnes’in lisansını devre arasına kadar askıya alan Galatasaray’ın yine benzer bir işlemi yapması gerekiyor. Lisansı askıya alınacak futbolcunun kim olacağı henüz bilinmeyen sarı-kırmızılılarda uzun süreli sakatlığı bulunan Fernando Muslera’nın ismi de TFF’ye bildirilen oyuncu listesinde yer aldı. Uruguaylı kalecinin sakatlığı nedeni ile lisansının askıya alınacağı konuşulurken yönetim tarafından alınan bu kararın ardından hangi futbolcunun TFF’ye verilen listede olmayacağı ise iyiden iyiye merak edilmeye başlandı.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya