SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray, çareyi Roman Bürki’de buldu!

FUTBOL | 28.01.2022 17:12

Fernando Muslera’nın uzun süreli sakatlığı nedeniyle kalede sorun yaşayan sarı-kırmızılılar, Borussia Dortmund forması giyen Roman Bürki ile anlaştı.

1 Gerek İsmail Çipe gerekse Fatih Öztürk’ün yeterli performans sergileyemediği ve Fernando Muslera’nın da uzun süreli bir sakatlıkla karşı karşıya kaldığı Galatasaray’da çare Almanya’da bulundu.

Gerek İsmail Çipe gerekse Fatih Öztürk’ün yeterli performans sergileyemediği ve Fernando Muslera’nın da uzun süreli bir sakatlıkla karşı karşıya kaldığı Galatasaray’da çare Almanya’da bulundu.

2 Asist Analiz yorumcusu Mehmet Özcan’ın edindiği bilgiye göre; Galatasaray, Borussia Dortmund’un yedek kalecisi Roman Bürki ile sezonun geride kalan 4 ayı için kiralık olarak anlaşmaya vardı.

Asist Analiz yorumcusu Mehmet Özcan’ın edindiği bilgiye göre; Galatasaray, Borussia Dortmund’un yedek kalecisi Roman Bürki ile sezonun geride kalan 4 ayı için kiralık olarak anlaşmaya vardı.

3 Bununla birlikte; Borussia Dortmund da Bürki’yi Galatasaray’a kiralamayı kabul etti. Öte yandan, sarı-kırmızılıların teknik direktörü Domenec Torrent ve başkan Burak Elmas’ın danışmanı olarak göreve başlaması beklenen Luis Campos da söz konusu olası transfere onay verdi.

Bununla birlikte; Borussia Dortmund da Bürki’yi Galatasaray’a kiralamayı kabul etti. Öte yandan, sarı-kırmızılıların teknik direktörü Domenec Torrent ve başkan Burak Elmas’ın danışmanı olarak göreve başlaması beklenen Luis Campos da söz konusu olası transfere onay verdi.

4 31 yaşındaki İsviçreli file bekçisi, 2015/2016 sezonunun başında 3.5 milyon Euro değerinde bonservis ücreti ile Freiburg’dan Borussia Dortmund’a transfer olmuştu. Tecrübeli kalecinin, sarı-siyahlılarla Haziran 2023’e kadar da devam eden bir sözleşmesi bulunuyor.

31 yaşındaki İsviçreli file bekçisi, 2015/2016 sezonunun başında 3.5 milyon Euro değerinde bonservis ücreti ile Freiburg’dan Borussia Dortmund’a transfer olmuştu. Tecrübeli kalecinin, sarı-siyahlılarla Haziran 2023’e kadar da devam eden bir sözleşmesi bulunuyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya