SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yusuf Günay Divan Restaurant ile alakalı gerçeği açıkladı!

FUTBOL | 31.10.2019 17:07

Yusuf Günay Divan Restaurant ile alakalı gerçeği açıkladı!

Geçtiğimiz aylarda yaşanan Fatih Terim-Ali Koç krizinin ardından Galatasaray, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadı'nda yer alan ve Koç Holding grubuna bağlı olan Divan Restaurant'ın sözleşmesini, teknik direktör Terim'in istediği üzerine feshetmişti.

Yaşanan bu olayın ardından Galatasaray'ın, aynı zamanda Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a bağlı olan restaurant şirketine yaklaşık olarak 500 bin Dolar verdiği ve Terim'in isteğinin adeta pahalıya patladığını ima eden iddialar ortaya atılmıştı. Ancak sarı kırmızılı ekipte bu gerçek bugün ortaya çıktı.

'TAZMİNAT ÖDEMEDİK'

Galatasaray'ın Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'ın, telefonla görüştüğü gazeteci Candaş Tolga Işık'a Koç Holding'e bağlı Divan Restaurant ile olan sözleşmelerinin hiçbir tazminat ödenmeden feshettiğini söylediği öğrenildi. Bu gelişmenin ardından da ise söz konusu restaturant grubunun nasıl bir açıklama yapacağı da merakla bekleniyor.

Yaşanan bu Terim-Koç gerginliğinin ardından basında çıkan bazı haberlere göre sarı kırmızılıların deneyimli teknik adamı Fatih Terim, Galatasaraylı idarecilerle görüşüp onlara sitem ederek yalnızca kendisinin Koç ile olan bu mücadeleyi sürdürdüğünü, yönetimden hiçbir destek alamadığının sinyallerini verdiği iddia edilmişti. Özellikle Galatasaray'ın, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un sözlerine resmi site ya da yöneticiler aracılığıyla yanıt vermemesi bu iddiaları daha alevlendirmişti.

Öte yandan bu kararla ilgili olarak Galatasaray Spor Kulübü de henüz resmi bir açıklama yapmamış durumda.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya