SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray, Ghezzal ile resmen görüşmelere başladı!

FUTBOL | 14.07.2021 21:17

Beşiktaş ile daha önce anlaşma noktasına gelen fakat sürekli olarak yeni taleplerde bulunan Ghezzal, Galatasaray ile de transfer görüşmelerine başladı.

Galatasaray, Ghezzal ile resmen görüşmelere başladı!

Beşiktaş’ta Valentin Rosier ile birlikte transferi en fazla merak edilen isimlerin başında gelen Rachid Ghezzal, siyah-beyazlıların moralini bozacak bir hamleye imza attı.

GALATASARAY İLE RESMEN GÖRÜŞMELERE BAŞLADI

Bu doğrultuda alınan bilgiye göre Galatasaray, dün gece itibarıyla Rachid Ghezzal ile resmen transfer görüşmelerine başladı.

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ’Nİ KIZDIRDI

Ayrıca Beşiktaşlı yöneticiler, defalarca anlaşma noktasına gelinen fakat yeni talepler öne sürerek siyah-beyazlılarla ortak noktada buluşamayan Rachid Ghezzal’ın Galatasaray ile de görüşmelere başlaması üzerine kızgınlıklarını ortaya koydu. Söz konusu yöneticiler, başkan Ahmet Nur Çebi’ye de “Ghezzal bizi istemiyorsa biz de onu takımda tutmayız.” şeklinde görüş bildirdi.

AHMET NUR ÇEBİ, HER İKİ TARAFA DA KIZGIN

Öte yandan Ahmet Nur Çebi’nin de Ghezzal ile Galatasaray arasındaki görüşmelerden dolayı hem oyuncuya hem de sarı-kırmızılı kulübe kızgın olduğu öğrenildi.

TARAFTARLAR, ALEX TEIXEIRA’YI İSTEDİ

Bununla birlikte Beşiktaşlı taraftarlar, kulübün forma tanıtım organizasyonu esnasında başkan Ahmet Nur Çebi’den Alex Teixeira’nın da transferini istedi. Bunun üzerine Çebi ise taraftarlara Josef de Souza’yı işaret ederek Brezilyalı oyuncuya mesaj verdi.

KARTAL YİĞİT / ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya