SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Kıran kırana Mensah yarışı!

FUTBOL | 07.07.2020 20:58

İkili Mücadele programında Evren Turhan, Terim'in Mensah'ı çok beğendiğini belirtirken; Emre Bol da Mensah'ın Beşiktaş'a gideceğini aktardı.

Kıran kırana Mensah yarışı!

Asist Analiz’in fenomen programı İkili Mücadele’de Emre Bol ile Evren Turhan; birbirinden önemli bilgilere yer verdiler.

Galatasaray’daki son gelişmeleri aktaran Evren Turhan; Fatih Terim’in Bernard Mensah’ı çok beğendiğini ifade etti. Bu konu üzerine Emre Bol da istihbaratlarını aktardı. Bol, “Mensah, Beşiktaş’a gidiyor” dedi.

İşte İkili Mücadele’de bugün yaşananlar:

“Kesinlikle başkanlık yok”

Fatih Terim ile arasında geçen diyalogu anlatan Turhan, “Kesinlikle başkan olmak gibi bir düşüncem yok, dedi. Çok saygı duyuyor bu düşüncelere ancak teknik adam olarak ilerlemek istediğini belirtti. Ayrıca kendisi istemeden asla bırakmayacağını ifade ettiğini bildirdi.”

 “Kaleye Babacan”

Terim’in kaleci adayını açıklayan Evren Turhan, “Volkan Babacan’ı takımda görmek istiyor Fatih Hoca… Hocanın isteği var ama alabilirler mi, bilmiyorum” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya