SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray yönetimde Fenerbahçeli istemiyor

FUTBOL | 07.09.2019 16:30

Galatasaray yönetimde Fenerbahçeli istemiyor
Galatasaray Kulübü'nün temellerinin atıldığı Galatasaray Lisesi'ne ezeli rakip Fenerbahçe taraftarı olduğu herkesçe bilinen Prof.Dr. Vahdettin Engin'in atanmasına sarı-kırmızılılardan tepki geldi. Galatasaray Kulübü'nün tüzüğü gereği lisenin müdürü Galatasaray Spor Kulübü'nün doğal üyesi oluyor ve protokolde kulüp başkanının önünde bulunuyor.
Galatasaray yönetimi resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada kulübün kurucusu olmasından gurur duyulan Galatasaray Lise'nin başına rakip takım taraftarı olan bir kişinin atanmasının camiayı derinden yaraladığı ifade edildi. 
Açıklamada Fenerbahçe ismi kullanılmadan başka renklere gönül veren bir kişinin sembolik dahi olsa Galatasaray Yönetim Kurulu'nun doğal üyesi olmasının kabul edilemeyeğine vurgu yapıldı. 
Son bölümde ise geleneklere aykırı olarak yapılan bu atamanın camiamızın beklentilerine uygun bir şekilde düzeltilmesi talep edildi. 
'GALATASARAY LİSELİ OLARAK GURUR DUYARIM' DEMİŞTİ
Kendisi de bir Galatasaray Lisesi mezunu olan Prof.Dr.Vahdettin Engin, 21 Ağustos'ta yaptığı açıklamada konuyla ilgili henüz netleşen bir şey olmamasına rağmen görev verilmesi halinde mezun olduğu okula hizmetten gurur duyacağını ifade etmişti. 

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya