SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Nevzat Dindar: Galatasaray, Omar Elabdellaoui’yi transfer etti

FUTBOL | 03.07.2020 19:43

AsistAnaliz ekranlarında yayınlanan Galatasaray Gündemi programında Nevzat Dindar, sarı-kırmızılı ekibin Omar Elabdellaoui’yi transfer ettiğini duyurdu.

Nevzat Dindar: Galatasaray, Omar Elabdellaoui’yi transfer etti

AsistAnaliz ekranlarında yayınlanan Galatasaray Gündemi programında yorumcumuz Nevzat Dindar, sarı-kırmızılı ekibin yeni sezondaki sağ bekini açıkladı.

SARI-KIRMIZILI TAKIMDAN SAĞ BEKE TAKVİYE!

Dindar, sarı-kırmızılı ekibin Olympiacos’un 28 yaşındaki Norveçli sağ beki Omar Elabdellaoui’yi transfer ettiğini söyleyerek; “Galatasaray’da Mariano kalacak mı, gidecek mi diye soru işaretleri vardı ama Galatasaray, Olympiacos’tan Omar Elabdellaoui’yi transfer etti. Omar’ın transferinin gerçekleşmesi Mariano’nun olasılığını da ortalıktan kaldırıyor. Mariano çok büyük bir kayıp. Galatasaray’ın transfer ettiği süreci çok iyi hatırlıyorum. Mariano, Galatasaray’a geldiğinde Avrupa’nın en iyi 5 sağ bekinden birisiydi. Ben Mariano’yu özleyeceğim ama bu haftaki Trabzonspor maçında Nwakaeme karşısındaki işi kolay değil.” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya