SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Özbek'in aldırdığı haciz kararında flaş gelişme

FUTBOL | 26.12.2019 13:34

Özbek'in aldırdığı haciz kararında flaş gelişme

Galatasaray'da Mustafa Cengiz başkanlığındaki yönetim Florya'nın yeniden kulübe kazandırılmasının ardından bir başka krizi daha çözüme kavuşturmak üzere.

EMLAK KONUT GYO İLE YENİDEN ANLAŞILDI, SEVİNÇ YARIM KALDI

Sarı-kırmızılıların Kemerburgaz'a taşınamaması ve Florya'dan çıkamaması nedeniyle Emlak Konut GYO, Riva ve Florya ile yapılan anlaşmaları askıya alma kararı alırken yapılan yoğun temaslar sonrasında taraflar orta yolu bulmuş ancak Dursun Özbek'in hamlesi bu sevincin yarıda kalmasına neden olmuştu.

DURSUN ÖZBEK'İN ALACAKLARI KONUSUNDA BUGÜN FLAŞ BİR GELİŞME YAŞANDI

Yönetimin gündeminde çözüm bulunması gereken diğer bir önemli konu olarak eski başkan Dursun Özbek'in alacaklarına istinaden kulübün bankalardaki hesaplarına bloke koydurmasıydı. Konuyla ilgili bugün flaş bir gelişme yaşanırken sarı-kırmızılılar eski başkan Özbek'e yeni bir ödeme planı sundu.

20 MİLYON EURO'LUK ALACAĞI İÇİN YENİ TEKLİF YAPILDI. İLK ÖDEME BUGÜN 7.5 MİLYON EURO

Kulüpten 20 milyon Euro alacağı bulunan Özbek, kendisine sunulan teklifi kabul etti. Böylece bugün yapılacak 7.5 milyon Euro'luk ödeme ile beraber eski başkan Dursun Özbek ile yaşanan sorun da ortadan kalkmış olacak.  

BANKALARDAKİ BLOKE KALKACAK, OYUNCULARA ÖDEMELER YAPILACAK

Bankadaki blokenin kalkmasıyla beraber Galatasaray oyunculara ödeme yapacak. Ayrıca Bankalar Birliği ile yapılan ancak Özbek'in bloke koydurması nedeniyle duran görüşmelerin de yeniden başlaması ve bu konunun da bir an önce çözüme kavuşturulması bekleniyor. 

MUSTAFA CENGİZ, 'ÖZBEK'İN HACİZ KOYDURMASI BİZİ ÇOK ZOR DURUMA SOKTU' DEMİŞTİ

Dursun Özbek'in 6 Aralık 2019 tarihinde kulübün taşınır ve taşınmaz tüm varlıklarına haciz koydurması ve yasal sürecin başlatması sarı-kırmızılı camiada bomba etkisi yaratırken başkan Mustafa Cengiz, halefinin bu hamlesinin kendilerine çok zor duruma soktuğunu açıklamıştı. Hatta Cengiz, Florya'nın tapusunu almakta aceLe etmelerine gerekçe olarak Dursun Özbek'in haciz ve ipotek koydurma ihtimalini göstermişti. 

ARALIK BAŞINDA PATLAYAN KRİZİN YENİ YILA TAŞINMADAN AY İÇİNDE ÇÖZÜLDÜ

Fakat sarı-kırmızılıların 1 numarası, 14 Aralık'ta yaptığı aynı açıklamada Dursun Özbek ile görüşmeler yaptıklarını ve çözüm aradıklarını da ifade ederken aralık ayının başında patlayan haciz krizi kısa bir sürede çözüme kavuşmuş oldu.  

 

 

ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

BU HABER ASİST ANALİZ KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ.

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya