SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray'a Riva'dan para yağıyor...

FUTBOL | 19.06.2020 13:38

Galatasaray, Emlak Konut ile birlikte yürüttüğü 'Riva Düşler Vadisi" projesinin ilk etabında 430 villa satışı gerçekleşti.

Galatasaray'a Riva'dan para yağıyor...

Galatasaray Kulübü’nün Emlak Konut ile birlikte Riva’da başlattığı ‘Düşler Vadisi’ projesindeki villalar pandemi dinlemeden kapış kapış satıldı. 509 konutun ilk etabında 430 villanın satılması sarı-kırmızı yetkililerin yüzlerini güldürdü.

Milliyet’in haberinde; Galatasaray’ın Emlat Konut ile iş birliğiyle yürüttüğü “Riva Düşler Vadisi” projesinden elde edilecek gelirden maliyet çıkarıldıktan sonra kârın yüzde 80’i Galatasaray’ın kasasına gireceğini ifade etti. Haberin devamında toplamda 1400-1500 villa olarak tasarlanan projenin ilk etabının yakın zamanda tamamlanacağı belirtildi.

“Fiyat bandı yüksek”

Kalan 79 villadan 2+1 dublekslerin en düşüğünün 1 milyon 630 bin lira olduğu, kalan kısımdan en pahalısının da 4 milyon 91 bin lira olduğu belirtildi. İlk etaptaki en büyük olan 5+1’lerin tamamının satıldığı da dile getirildi. Bu arada yeni etap için satışlar da başlandı. Bunların da 1 milyon 914 bin lira ile 8 milyon 464 bin lira arasında olduğu açıklandı.

“Benzer proje de Florya’da düşünülmüştü”

Benzer projeyi de Florya’da düşünen Emlak Konut, Galatasaray’ın eski yönetimiyle anlaşmış ancak şimdiki başkan Mustafa Cengiz, sarı-kırmızılı kulübün çıkarları doğrultusunda Florya arazisini binbir zorlukla geri alabilmişti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya