SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ezeli rakipler Emre Kılınç için karşı karşıya!

FUTBOL | 24.05.2020 10:21

Galatasaray'ın ön anlaşma sağladığı Emre Kılınç için Fenerbahçe'nin devrede olduğu ve Ali Koç'un bizzat transferde rol oynayacağı iddia edildi.

Ezeli rakipler Emre Kılınç için karşı karşıya!

Fenerbahçe ve Galatasaray, Emre Kılınç transferinde karşı karşıya. Sivasspor ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Emre Kılınç konusunda çok ısrarcı olan Fenerbahçe yeniden harekete geçiyor… Milli futbolcuyu ezeli rakibi Galatasaray'a kaptırmak istemeyen Sarı-Lacivertliler önümüzdeki hafta menajer William D'Avila ile yeni bir görüşme yapacak.

“Başkan devrede”

Yönetimin hem Galatasaray'ın Emre ile prensip anlaşması yapması hem de yurt dışından talipler nedeniyle kesenin ağzını açması bekleniyor. Takvim'de yer alana habere göre yaklaşık 2 hafta önce yapılan teklifi revize edecek olan Fenerbahçe, Emre Kılınç'ı ikna için tüm şartları zorlayacak. Başkan Ali Koç'un da bizzat devreye gireceği gelen bilgiler arasında.

Emre Kılınç ocak ayında Galatasaray ile prensip anlaşmasına varmıştı. Ancak Fenerbahçe'nin yapacağı son teklif sonrası dengelerin değişme ihtimali var.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya