SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray, Victor Nelsson’u resmen açıkladı!

FUTBOL | 11.08.2021 18:49

Sarı-kırmızılılar, Danimarkalı stoper Victor Nelsson ile 5 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

Galatasaray, Victor Nelsson’u resmen açıkladı!

Transferde hız kesmeyen Galatasaray, beklenen imzayı resmen attırdı. Sarı-kırmızılılar, Kopenhag’dan 22 yaşındaki Danimarkalı stoper Victor Nelsson ile 5 yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu.

Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamaya göre ise Galatasaray, oyuncunun transferi için Kopenhag’a 5 yıla yayarak; 7 milyon Euro’luk bir bonservis bedeli ödeyecek.

Söz konusu transfere ilişkin, sarı-kırmızılı kulübün yaptığı açıklamanın tamamı ise şu şekilde:

“Galatasaray Sportif A.Ş., profesyonel futbolcu Victor Nelsson transferi konusunda 5 yıllık anlaşmaya varıldığını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na bildirdi.

Galatasaray Sportif A.Ş. konu ile ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu’na şu açıklamayı yaptı: 

14.10.1998 doğum tarihli Danimarka uyruklu profesyonel futbolcu Victor Enok Nelsson'un transferi konusunda FC København ile anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne beş yıl içinde 7.000.000 Euro tutarında transfer bedeli ödenecektir. Ayrıca yapılan anlaşma gereği futbolcunun tek taraflı serbest kalma bedeli 25.000.000 Euro olarak belirlenmiştir.

Futbolcuyla 2021-2022 sezonundan başlamak üzere 5 yıllık anlaşma imzalanmıştır.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya