SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fatih Terim devreye girdi; aklı çelindi!

FUTBOL | 16.07.2020 11:10

Fernando Muslera'nın boşluğunu doldurmak isteyen Galatasaray, Başakşehirli Volkan Babacan'ı Beşiktaş'ın elinden almak üzere...

1 Galatasaray, yeni sezonda Fernando Muslera’nın yokluğunda kalesini emanet edeceği güvenilir bir isim arayışında… Özellikle yabancı sınırından sonra bu ismin yerli olmasına özen gösteren Fatih Terim ve kurmayları; tek bir isim üzerinde hemfikir oldular.

Galatasaray, yeni sezonda Fernando Muslera’nın yokluğunda kalesini emanet edeceği güvenilir bir isim arayışında… Özellikle yabancı sınırından sonra bu ismin yerli olmasına özen gösteren Fatih Terim ve kurmayları; tek bir isim üzerinde hemfikir oldular.

2 Uruguaylı kalecinin geri dönüş tarihi 2020’nin aralık ayını bulması; sarı-kırmızılı teknik heyeti kara kara düşündürüyor. Kalede Muslera’yı görmeye alışan Galatasaray; yeni kaleci konusunda ince eleyip sık dokuyor.

Uruguaylı kalecinin geri dönüş tarihi 2020’nin aralık ayını bulması; sarı-kırmızılı teknik heyeti kara kara düşündürüyor. Kalede Muslera’yı görmeye alışan Galatasaray; yeni kaleci konusunda ince eleyip sık dokuyor.

3 Özellikle teknik direktör Fatih Terim’in kampa yetişmesini istediği kaleci transferinin bir an önce bitirilmesi için bastırdığı öğrenildi. Milli takım döneminde yakından tanıdığı Medipol Başakşehir kalecisi Volkan Babacan'la da iyi bir uyum içinde olduğu bilinmekte.

Özellikle teknik direktör Fatih Terim’in kampa yetişmesini istediği kaleci transferinin bir an önce bitirilmesi için bastırdığı öğrenildi. Milli takım döneminde yakından tanıdığı Medipol Başakşehir kalecisi Volkan Babacan'la da iyi bir uyum içinde olduğu bilinmekte.

4 Terim’in isteğiyle harekete geçen Galatasaraylı yetkililer; Başakşehir’in yedek kalecisi Volkan Babacan’ı transfer etmek istiyor. Babacan ile yapılan ön görüşmelerden olumlu yanıt alan sarı-kırmızılılar; yakın zamanda oyuncunun kulübü Başakşehir ile de temasa geçmeye hazırlanıyor.

Terim’in isteğiyle harekete geçen Galatasaraylı yetkililer; Başakşehir’in yedek kalecisi Volkan Babacan’ı transfer etmek istiyor. Babacan ile yapılan ön görüşmelerden olumlu yanıt alan sarı-kırmızılılar; yakın zamanda oyuncunun kulübü Başakşehir ile de temasa geçmeye hazırlanıyor.

5 Transferde ezeli rakibi Fenerbahçe’den çalım yiyen Galatasaray; rövanşı Beşiktaş’tan almak istiyor. Siyah-beyazlıların geçen sezon da ilgilendiği Volkan Babacan transferinde devreye giren Cimbom; oyuncunun aklını çelmiş durumda…

Transferde ezeli rakibi Fenerbahçe’den çalım yiyen Galatasaray; rövanşı Beşiktaş’tan almak istiyor. Siyah-beyazlıların geçen sezon da ilgilendiği Volkan Babacan transferinde devreye giren Cimbom; oyuncunun aklını çelmiş durumda…

6 Aynı zamanda Loris Karius’un boşluğunu doldurmak isteyen Beşiktaş’ın da Volkan Babacan için Galatasaray’dan önce nabız yokladığı ve transferde aşama dahi kaydettiği öğrenilirken; Cimbom’un devreye girmesiyle birlikte 31 yaşındaki kalecinin tercihi sarı-kırmızılı kulüpten yana oldu.

Aynı zamanda Loris Karius’un boşluğunu doldurmak isteyen Beşiktaş’ın da Volkan Babacan için Galatasaray’dan önce nabız yokladığı ve transferde aşama dahi kaydettiği öğrenilirken; Cimbom’un devreye girmesiyle birlikte 31 yaşındaki kalecinin tercihi sarı-kırmızılı kulüpten yana oldu.

7 Sarı-kırmızılı yönetim, bu transferle birlikte Mert Hakan Yandaş transferinde Fenerbahçe'den yenen çalımı bir nebze de olsun unutturmak istiyor ve gelecek sezon için taraftarını umutlandırmayı amaçlıyor.

Sarı-kırmızılı yönetim, bu transferle birlikte Mert Hakan Yandaş transferinde Fenerbahçe'den yenen çalımı bir nebze de olsun unutturmak istiyor ve gelecek sezon için taraftarını umutlandırmayı amaçlıyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya