SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray'da başkan adayı Metin Öztürk'ten seçim açıklaması!

FUTBOL | 16.05.2021 15:12

Galatasaray'da 2 yıldır seçime hazırlanan Metin Öztürk, mevcut yönetime seslendi. Öztürk, iptal kararının geri çekilmesi gerektiğini ifade etti.

Galatasaray'da başkan adayı Metin Öztürk'ten seçim açıklaması!

Galatasaray’da başkan adayı Metin Öztürk, Fatih Terim’in istifa açıklamasından sonra sosyal medya hesabından bir beyanatta bulundu. Mevcut yönetime seslenen Öztürk, seçimlerin 5 Haziran Cumartesi günü yapılması gerektiğine vurgu yaptı!

Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Hocamızın kontratı 31 Mayıs'ta bitiyor. Belli ki bu yönetimle çalışmayacak. 26 Mayıs'ta Manchester United kazanamazsa 20 Temmuz'da ön eleme oynayacağız. Ne zaman kadro kurup, ne zaman kampa gireceğiz? Geleceğimizi yok etmeyin. Genel kurullar 01 Haziran sonrasına ertelendi. Tüzüğün 33. Maddesi uyarınca seçimli olağan genel kurulu en yakın tarih olan 05 Haziran Cumartesi gününe erteleyin. Kamu "İptal yok, erteleme var" diyor. Galatasarayımızın ayarlarıyla artık daha fazla oynamayın İPTALİ İPTAL EDİN."

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya